Własna strona dla samorządowca na wybory samorządowe

Data: 2010-11-24 
Drukuj PDF Wyślij link

Oficjalne wyniki wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast

Państwowa Komisja Wyborcza w nocy z 23 na 24 listopada 2010 r. opublikowała na swojej stronie internetowej Obwieszczenie o wynikach wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast na obszarze kraju przeprowadzonych w dniu 21 listopada 2010 r.

Frekwencja w tegorocznych wyborach samorzadowych wyniosła 47,32%. W pierwszej turze spośród 2479 kandydatów wybrano łącznie 1 741 wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, z czego:

  • 1 571 wójtów i burmistrzów w gminach liczących do 20 tys. mieszkańców,
  • 137 wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w gminach liczących powyżej 20 tys. mieszkańców oraz 33 prezydentów miast w miastach na prawach powiatu.

Pełna lista wybranych w I turze wyborów samorządowych wójtów, burmistrzów i prezydentów.

W drugiej turze wyborów samorządowych 5 grudnia 2010 r. będziemy ponownie wybierać 738 wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

Pełna treść obwieszczenia PKW oraz wykaz gmin i miast, w których odbędzie się druga tura wyborów

Źródło: www.pkw.gov.pl

 

Nasza społeczność

Imię i nazwisko:
Małgorzta Jarocka
wiek: 45 lat
województwo:
zachodniopomorskie
powiat:
koszaliński
gmina:
Koszalin
Jesteś najważniejszy - to Twój głos decyduje !
Kilka słów o sobie:
Jestem bardzo dobrym organizatorem, potrafię koordynować złożonymi przedsięwzięciami. Zorganizowałam z sukcesem konkurs dotyczący wiedzy zawodowej skierowany do wszystkich pielęgniarek i położnych z terenu byłego województwa koszalińskiego. Z mojej inicjatywy, na podstawie opracowanego przeze mnie pomysłu odbyły się dwie konferencje dla ponad stu uczestników każda. Natomiast szczególnie dumna jestem ze swojej roli w rozwoju Koszalińskiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym, które tworzyłam i którego jestem członkiem.
czytaj więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z informacjami

Telefon:
22 398 23 30

GG: 5515881

Skype: e-samorzadowiec

E-mail:
pomoc@e-samorzadowiec.pl