Własna strona dla samorządowca na wybory samorządowe

Data: 2010-11-23 
Drukuj PDF Wyślij link

Kto rządziłby polskimi miastami gdyby Prezydentów i Burmistrzów wybierali użytkownicy Facebooka?

Prawybory Samorządowe na Facebooku http://www.facebook.com/PrawyborySamorzadowe

 

W nocy z piątku na sobotę wraz z ogłoszeniem ciszy wyborczej zakończył się sondaż internetowy - Prawybory Samorządowe na Facebooku.
Wzięło w nim udział ponad 34 tysiące osób. Internauci wybierali swoich prezydentów i burmistrzów w 162 miastach i gminach.
Preferencje głosujących w naszym sondażu internautów w znacznej części pokrywają się ze wstępnymi wynikami oficjalnych wyborów.

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem i wynikami pierwszej tury Prawyborów samorządowych na Facebooku dołączonymi w załączniku.

II tura Prawyborów samorządowych na Facebooku rozpocznie się po ogłoszeniu oficjalnych wyników wyborów przez PKW.
 

Prawybory samorządowe Facebook I tura - zestawienie wyników

Prawybory samorządowe podsumowanie I tura

 

Nasza społeczność

Imię i nazwisko:
BOGUMIŁ KŁYK
wiek: 58 lat
województwo:
zachodniopomorskie
powiat:
szczecinecki
gmina:
Szczecinek-miasto
SZCZECINEK, NASZA WSPÓLNA SPRAWA. ABYŚ CHCIAŁ TU ŻYĆ.
Kilka słów o sobie:
Członek Platformy Obywatelskiej. DZIAŁALNOŚĆ SAMORZĄDOWA: Radny Rady Miasta Szczecinek w kadencji 2006-2010. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej i członek Komisji Prawa, Legislacji i Porządku Publicznego.Przewodniczący Klubu Radnych Platformy Obywatelskiej. DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA: 2001-2004 Członek Zarządu Społecznego Towarzystwa Oświatowego Samodzielnego Koła Terenowego nr 47 w Szczecinku, 2002 - do chwili obecnej Członek Zarządu Wojskowego Koła PTTK "WIARUSY"., od 2008 do chwili obecnej Członek Zarządu Szczecineckiego Klubu Tenisowego, od 2004 od chwili obecnej Przewodniczący Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej Kopernika 2 A-B, od 1999 roku do chwili obecnej Członek Stowarzyszenia na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie "Niebieska Linia". Ponadto: od 2002 roku Mediator Sądowy, wpisany na listę Sadu Okręgowego w Koszalinie i Sądu Apelacyjnego w Gdańsku / w związku z wykonywaniem mandatu radnego zawiesiłem wykonywanie tej funkcji.
czytaj więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z informacjami

Telefon:
22 398 23 30

GG: 5515881

Skype: e-samorzadowiec

E-mail:
pomoc@e-samorzadowiec.pl