Własna strona dla samorządowca na wybory samorządowe

Drukuj PDF Wyślij link

Okres testowy

e-samorzadowiec.pl to narzędzie do tworzenia stron internetowych dla przedstawicieli środowiska samorządowego. Dzięki niemu mogą Państwo wykorzystać w pełni potencjał Internetu do budowania "politycznego" kapitału w kontekście nadchodzących wyborów samorządowych, a także Państwa dalszej działalności samorządowej.

Dla osób, które chcą sprawdzić możliwości naszego systemu proponujemy bezpłatną możliwość założenia strony internetowej na okres testowy (3 dni).

Jak skorzystać z okresu testowego?

W pierwszej kolejności należy założyć bezpłatne konto. Gdy już Państwo się zdecydują, który pakiet wybrać, prosimy w ostatnim kroku Finalizacja zamówienia zaznaczyć opcję Chcę skorzystać z okresu testowego.


Co się stanie po okresie testowym?

Przed upływem ważności strony testowej wyślemy do Państwa informację o możliwości przedłużenia ważności strony wraz z fakturą proforma. Jeśli zdecydują się Państwo na dalsze korzystanie z naszych usług wystarczy opłacić fakturę proforma. W przeciwnym razie Państwa strona testowa zostanie usunięta z systemu e-samorzadowiec w przeciągu 3 dni od daty końca okresu testowego.

 

Nasza społeczność

Imię i nazwisko:
JUSTYNA MAJEWSKA
wiek: 27
województwo:
zachodniopomorskie
powiat:
policki
gmina:
Police
POLICE SĄ DLA KAŻDEGO
Kilka słów o sobie:
pewna siebie i dążąca do celu, nie boję się żadnych wyzwań
czytaj więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z informacjami

Telefon:
22 398 23 30

GG: 5515881

Skype: e-samorzadowiec

E-mail:
pomoc@e-samorzadowiec.pl