Własna strona dla samorządowca na wybory samorządowe

Drukuj PDF Wyślij link

Krok po kroku

Krok 1.


Zaczynamy! Stwórz swoje indywidualne konto

Kliknij przycisk „Załóż bezpłatne konto”  Zostaniesz poproszony o adres e-mail i inne niezbędne  informacje (postępuj zgodnie z instrukcją).

 Krok 2.


Uzupełnij podstawowe informacje o stronie i wybierz szablon

Rozpocznij budowanie własnej strony od zakładki Ustawienia, gdzie podasz swoje dane do opublikowania zarówno na swojej stronie, jak i w katalogu stron na naszym portalu. Dodaj hasło wyborcze, własne zdjęcie i inne elementy. Następnie przejdź do zakładki Szablon  i spośród wielu dostępnych szablonów wybierz ten, który najbardziej pasuje do Twojej osoby. Możesz również zamówić niepowtarzalny projekt opracowany wyłącznie dla Ciebie.Krok 3.


Wybierz dodatkowe elementy (moduły) Twojej strony

W zakładce Moduły, w zależności od Twoich potrzeb i upodobań, wzbogać swoją stronę o dodatkowe elementy podnoszące jej funkcjonalność. Do wyboru masz kilkanaście narzędzi, w tym m.in.: kalendarz wydarzeń, indywidualne forum, sondy, galerie zdjęć i filmów.

 Krok 4.


Ustal strukturę i układ Twojej strony

Poprzez zakładkę Zarządzanie menu skomponuj taki układ menu swojej strony, jaki Ci najbardziej odpowiada. Pamiętaj o wyborze odpowiednich typów stron. Jeśli chcesz utworzyć zakładkę Forum, wybierz także Forum dla rodzaju strony.Krok 5.


Wprowadzaj i edytuj zawartość stron

Następnie w zakładce Zarządzanie treścią uzupełnij stronę odpowiednią zawartością. Dodaj teksty kopiując je z przygotowanych wcześniej dokumentów lub wpisuj i formatuj je ręcznie. Nie zapomnij o dodaniu zdjęć i multimediów! To znacznie uatrakcyjnia stronę. Pamiętaj, nie musisz uzupełnić całej strony od razu – możesz spokojnie wrócić do tego etapu później. Na początku możesz wprowadzić tylko krótkie powitanie.Krok 6.


Uzupełnij kwestionariusz z pytaniami ważnymi dla wyborców

Przygotowaliśmy specjalny formularz - zakładkę  O mnie i ważne pytania, który ułatwi Ci profesjonalną prezentację Twojej osoby. Uzupełnij go, a on pomoże Twojemu wyborcy bliżej Cię poznać.

 Krok 7.


Sprawdź jak wygląda Twoja strona

Upewnij się czy wszystko wygląda tak jak sobie tego życzysz. Zobacz Podgląd strony.

 Krok 8.


Dokonaj płatności i opublikuj swoją stronę

Spośród wielu dostępnych opcji płatności wybierz najbardziej dogodną dla siebie. Dokonaj płatności.

Po zaksięgowaniu wpłaty Twoja strona zostanie automatycznie opublikowana.

Wszystko gotowe! Możesz już promować  siebie i swoje sukcesy w Internecie


Dodawaj aktualności i artykuły, wysyłaj newslettery. Przekonuj do siebie wyborców w Internecie i wygraj
z nami wybory!