Własna strona dla samorządowca na wybory samorządowe

Drukuj PDF Wyślij link

Krok po kroku

Krok 1.


Zaczynamy! Stwórz swoje indywidualne konto

Kliknij przycisk „Załóż bezpłatne konto”  Zostaniesz poproszony o adres e-mail i inne niezbędne  informacje (postępuj zgodnie z instrukcją).

 Krok 2.


Uzupełnij podstawowe informacje o stronie i wybierz szablon

Rozpocznij budowanie własnej strony od zakładki Ustawienia, gdzie podasz swoje dane do opublikowania zarówno na swojej stronie, jak i w katalogu stron na naszym portalu. Dodaj hasło wyborcze, własne zdjęcie i inne elementy. Następnie przejdź do zakładki Szablon  i spośród wielu dostępnych szablonów wybierz ten, który najbardziej pasuje do Twojej osoby. Możesz również zamówić niepowtarzalny projekt opracowany wyłącznie dla Ciebie.Krok 3.


Wybierz dodatkowe elementy (moduły) Twojej strony

W zakładce Moduły, w zależności od Twoich potrzeb i upodobań, wzbogać swoją stronę o dodatkowe elementy podnoszące jej funkcjonalność. Do wyboru masz kilkanaście narzędzi, w tym m.in.: kalendarz wydarzeń, indywidualne forum, sondy, galerie zdjęć i filmów.

 Krok 4.


Ustal strukturę i układ Twojej strony

Poprzez zakładkę Zarządzanie menu skomponuj taki układ menu swojej strony, jaki Ci najbardziej odpowiada. Pamiętaj o wyborze odpowiednich typów stron. Jeśli chcesz utworzyć zakładkę Forum, wybierz także Forum dla rodzaju strony.Krok 5.


Wprowadzaj i edytuj zawartość stron

Następnie w zakładce Zarządzanie treścią uzupełnij stronę odpowiednią zawartością. Dodaj teksty kopiując je z przygotowanych wcześniej dokumentów lub wpisuj i formatuj je ręcznie. Nie zapomnij o dodaniu zdjęć i multimediów! To znacznie uatrakcyjnia stronę. Pamiętaj, nie musisz uzupełnić całej strony od razu – możesz spokojnie wrócić do tego etapu później. Na początku możesz wprowadzić tylko krótkie powitanie.Krok 6.


Uzupełnij kwestionariusz z pytaniami ważnymi dla wyborców

Przygotowaliśmy specjalny formularz - zakładkę  O mnie i ważne pytania, który ułatwi Ci profesjonalną prezentację Twojej osoby. Uzupełnij go, a on pomoże Twojemu wyborcy bliżej Cię poznać.

 Krok 7.


Sprawdź jak wygląda Twoja strona

Upewnij się czy wszystko wygląda tak jak sobie tego życzysz. Zobacz Podgląd strony.

 Krok 8.


Dokonaj płatności i opublikuj swoją stronę

Spośród wielu dostępnych opcji płatności wybierz najbardziej dogodną dla siebie. Dokonaj płatności.

Po zaksięgowaniu wpłaty Twoja strona zostanie automatycznie opublikowana.

Wszystko gotowe! Możesz już promować  siebie i swoje sukcesy w Internecie


Dodawaj aktualności i artykuły, wysyłaj newslettery. Przekonuj do siebie wyborców w Internecie i wygraj
z nami wybory!

 

Nasza społeczność

Imię i nazwisko:
Grażyna Bogacz-Sokół
wiek: 54
województwo:
śląskie
powiat:
Jaworzno
gmina:
Jaworzno
"Kobieta Potrafi";"Póki żyjemy wśród ludzi, bądźmy ludzcy"Seneka
Kilka słów o sobie:
moja pstawa życiowa wynika z głębokiego szacunku dla istot żyjących dla otaczającej przyrody, jestem odpowiedzialna i wpajam odpowiedzialność wobec innych ludzi, zwierząt i przyrody. Bardzo lubię cytat Franciszka Morawskiego:" Życie ludzkie podobne do życia rośliny.Myśl paczkiem, słowo kwiatem a owocem czyny"Moim przewodnikiem życiowym sa głęboko wryte w moje serce słowa wielkich rodaków jak Jana Pawła II wypowiedziane podczas Orędzia na XXIII Dzień Pokoju"Istnieje pilna potzreba kształtowania postawy odpowiedzialności ekologicznej, odpowiedzialności wobec siebie samych, odpowiedzialności wobec innych, odpowiedzialności wobec środowiska"; Dalajlama :Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz pomóc innym, przynajmniej ich nie krzywdź"; dr Piotr Skubała, dr RyszardKulik obaj zafascynowani dziką przyrodą, zyciem naszej Planety Ziemi,oddani kształtowaniu postaw proekologicznych nauczycieli i uczniów, Olgierd Wieczorek dziennikarz i publicysta, autor programów i felietonów ekologicznych dotykających zjawisk ważnych i bolesnych dla człowieka i przyrody, wreszcie Adam Wajrak podróżnik obserwator obrońca przyrody, życia na Ziemi, który nie cofnie się nawet przed przywiązaniem do drzewa w słusznej sprawie.
czytaj więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z informacjami

Telefon:
22 398 23 30

GG: 5515881

Skype: e-samorzadowiec

E-mail:
pomoc@e-samorzadowiec.pl