Własna strona dla samorządowca na wybory samorządowe

Aktualności

Data: 2010-11-24

Oficjalne wyniki wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast

Państwowa Komisja Wyborcza w nocy z 23 na 24 listopada 2010 r. opublikowała na swojej stronie internetowej Obwieszczenie o wynikach wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast na obszarze kraju przeprowadzonych w dniu 21 listopada 2010 r.

więcej
Data: 2010-10-27

Termin zgłaszania kandydatów na prezydentów,burmistrzów i wójtów

W dniu dzisiejszym o północy mija termin zgłaszania kandydatów na prezydentów, burmistrzów oraz wójtów.

więcej
Data: 2010-09-17

Informacja Państwowej Komisji Wyborczej o tworzeniu komitetów wyborczych

Na stronie internetowej Państwowej Komisji Wyborczej ukazała się informacja o tworzeniu komitetów wyborczych dla wyborów do organów jednostek samorządu terytorialnego.

więcej
Data: 2010-09-15

Znamy już termin wyborów samorządowych

Wybory samorządowe odbędą się 21 listopada, a ich druga tura, w przypadku wyborów prezydentów miast, burmistrzów i wójtów, 5 grudnia - poinformował na dzisiejszej konferencji premier Donald Tusk.

więcej
Data: 2010-09-01

Bezpłatne konferencje dla osób planujących start w wyborach samorządowych

Jak wyprzedzić konkurencję i wygrać wybory samorządowe? Dowiedzieć się będzie można podczas pięciu bezpłatnych konferencji organizowanych przez serwis E-SAMORZADOWIEC.PL. Konferencje są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.

więcej
Data: 2010-08-13

Poszukiwani kandydaci do wyborów samorządowych

Serwis MAM PRAWO WIEDZIEĆ poszukuje aktywnych samorządowców, społeczników i lokalnych działaczy członków, którzy planują kandydować w nadchodzących wyborach samorządowych na stanowiska radnych, członków sejmików powiatowych czy wojewódzkich, wójtów, burmistrzów, prezydentów miast.

więcej
Data: 2010-04-19

„Masz głos, masz wybór” - Poradnik dla kandydatek i kandydatów w wyborach samorządowych

Wielkimi krokami zbliżają się wybory samorządowe. Z myślą o osobach, które działają w społecznościach lokalnych i chciałyby kandydować, ale nie mają doświadczenia w korzystaniu z biernego prawa wyborczego, Fundacja im. Stefana Batorego przygotowała przystępny poradnik. Kandydaci i kandydatki dowiedzą się z niego o najważniejszych sprawach, o których powinni pamiętać chcąc walczyć o mandat. Poradnik, autorstwa Dawida Sześciło, został wydany w ramach akcji „Masz głos, masz wybór”, realizowanej od 2006 r. przez Fundację i Stowarzyszenie Szkoła Liderów.

więcej
Data: 2010-04-15

Wybory samorządowe i nie tylko

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła na swoich stronach informacja o terminach przeprowadzenia w 2010 r. wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i wyborów do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

więcej

Prawybory samorządowe

Zapraszamy do głosowania w Prawyborach Samorządowych na portalu społecznosciowym Facebooku

więcej

Komitety mają numery.

PKW przyznała numery list  komitetom wyborczym.

więcej


Zobacz także: