Własna strona dla samorządowca na wybory samorządowe

Wiadomości ze stron RSS

200 lat Panie Jakubie !

24 stycznia miałem przyjemność uczestniczenia w uroczystości setnych urodzin pana Jakuba Hrycaja, mieszkańca czeladzkiej dzielnicy Piaski. Jubilatowi jeszcze raz składam serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności i 200 lat życia. więcej »

Zgłoszenia na wyjazd do Planetarium ! Do dnia 10 lutego 2011 !

W związku z organizacją sesji wyjazdowej Czeladzkich Spotkań z Nauką dnia 19 lutego 2011 r. o godz. 9.00 (Planetarium Śląskie) prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą elektroniczną do DNIA 10 lutego 2011 r. Udział w sesji wyjazdowej wezmą tylko osoby, które wypełnią kwestionariusz zgłoszeniowy. W treści wiadomości należy przesłać następujące dane: Imię i nazwisko (Uczestnika) Adres zamieszkania (Uczestnika) PESEL (Uczestnika) Numer telefonu kontaktowego do opiekuna Kompletne dane proszę przesłać na adres: dominikpenar@gmail.com Zgłoszenie drogą elektroniczną jest KONIECZNE. Osoby, które prześlą zgłoszenie otrzymają telefoniczne potwierdzenie zgłoszenia. W dniu wyjazdu każdy uczestnik wyjazdu zobowiązny jest do dostarczenia ZGODY RODZICA NA UDZIAŁ w Wycieczce do Planetarium o następującej treści: więcej »

Tańczący z wiekami...krótka historia tańca irlandzkiego - galeria zdjęć

9 stycznia o godz 9.00 w Szkole Podstawowej nr 7 odbyło się kolejne spotkanie w ramach Czeladzkich Spotkań z Nauką. Tym razem o historii tańca irlandzkiego opowiedzieli członkowie Zespół Lia Fáil. Dla rodziców  wykład  pt. Jak mówić żeby dziecko słuchało, jak słuchać żeby dziecko mówiło ? wygłosiła dr Bożeny Kubiczek więcej »

„Pieskie życie. Czym jest dogoterapia ?” - kolejne CSN za nami

18 grudnia 2010 r. studenci Czeladzkich Spotkań z Nauką spotkali sie poraz kolejny. Tym  razem gościem CSN był pies DIEGO oraz pedagog i hodowca psów Pani Hanna Szweda. Dogoterapia zwana również kynoterapią jest metodą wspomagającą terapię psychoruchową i psychopedagogiczną dziecka. Może służyć też, jako metoda wspomagająca edukację. Terapia kontaktowa z udziałem psa jest stosunkowo nową, ale coraz bardziej popularną odmianą terapii w Polsce. więcej »

Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości - Krzysztofem Kwiatkowskim

1 grudnia 2010 r. w Audytorium MAximum Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się spotkanie z Ministrem Spraiwedliwości - Panem Krzysztofem Kwiatkowskim. Tematem wykładu otwartego, w którym udział wzięło ponad 100 osób był "Nowoczesny wymiar spraiwdliwości". więcej »

I sesja Rady Miejskiej - 1 grudnia 2010 r.

Dnia 1 grudnia 2010 r. o godz. 12.00 odbyło się pierwsze posiedzenie nowo wybranej Rady MIejskiej w  Czeladzi. Posiedzeniu przewodniczył radny senior - Marian Kita. Po uroczystym ślubowaniu grupa 21 radnych dokonała przez aklamację wyboru nowej Przewodniczącej Rady Miejskiej w Czeladzki, którą została Jolanta Moćko. więcej »

Harmonogram zajęć Czeladzkie Spotkania z Nauką - listopad 2010 - maj 2011

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z planem zajęć Czeladzkich Spotkań z Nauką na rok szkolny 2010/2011. więcej »

Dziękuję za Państwa Głosy !

Szanowni Państwo, dzięki Państwa poparciu będę miał przyjemność reprezentowania Państwa w kolejnej kadencji Rady Miejskiej w Czeladzi (2010-2014). Serdecznie dziękuję za 369 głosów, które oddaliście Państwo na moją osobę. Jest to najlepszy wynik w Czeladzi uzyskany przez kandydata do Rady Miejskiej reprezentującego PO. więcej »

To była kadencja wykorzystanych szans - 2010 rok

październik 2010 Wywiad z Bernardem Bednorzem, wicestarostą powiatu bieruńsko-lędzińskiego opublikowany w tygodniku „Co tydzień” nr 46/988 (2010 rok) mgr inż. Bernard Bednorz – od 12 lat w samorządzie powiatowym, od 8 lat wicestarosta bieruńsko-lędziński, w zarządzie powiatu reprezentuje gminy Imielin, Chełm Śląski i Bojszowy, w zakresie swoich obowiązków odpowiada za wszystkie inwestycje drogowe, decyzje budowlane, środowisko i rolnictwo, geodezję i kartografię, były Dyrektor ds. Pracy Kopalni „Piast”, Generalny Honorowy Dyrektor Górniczy, Honorowy Obywatel Unicova (Czechy/Morawy). więcej »

Najlepsi w powiecie (2010 rok)

październik 2010 Wywiad z Bernardem Bednorzem, wicestarostą powiatu opublikowany w miesięczniku „Nasza Rodnia” nr 119(161) 2010 rok Bernard Bednorz – od 12 lat w samorządzie powiatowym, od 8 lat wicestarosta bieruńsko-lędziński, w zarządzie powiatu reprezentuje gminy Imielin, Chełm Śląski i Bojszowy,w zakresie swoich obowiązków odpowiada za wszystkie inwestycje drogowe, decyzje budowlane, środowisko i rolnictwo, geodezję i kartografię. więcej »

Głosuj na listę nr 1 do Sejmiku Śląskiego

kandyduję do: SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO okręg: 7 (Sosnowiec, Dąbrowa-Górnicza, Jaworzno, pow. zawierciański: Ogrodzieniec, Pilica, Łazy, pow. będziński: Czeladź, Sławków, Siewierz) miejsce nr: 10 (ostatnie na liście) Lista nr 1 KKW Sojusz Lewicy Demokratycznej więcej »

MY TU BĘDZIEM - Kandydat do Sejmiku z LISTY SLD SOSNOWIEC

kandyduję do: SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO okręg: 7 (Sosnowiec, Dąbrowa-Górnicza, Jaworzno, pow. zawierciański: Ogrodzieniec, Pilica, Łazy, pow. będziński: Czeladź, Sławków, Siewierz) miejsce nr: 10 (ostatnie na liście) Lista nr 1 KKW Sojusz Lewicy Demokratycznej więcej »

Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, skorzystaj z formularza kontaktowego. więcej »

Spotkanie z Młodzieżą

        Serdecznie zapraszam na spotkanie z  Młodzieżą, które odbędzie się 16 listopada br. o godzinie 18.00 w Ośrodku Kultury Poniatówka w Błoniu, ul. C.K. Norwida. więcej »

Bezpłatne szkolenia ! - samoobrona, komunikacja interpersonalna, prawo spadkowe już 24 listopada

Serdecznie zapraszam na bezpłatne szkolenia i wykłady, które odbędą się 24 listopada 2010 r. w godz. 17.00-20.00 w Szkole Podstawowej nr 7. Zajęcia zakończą oficjalnie I Festiwal Szkoleń, który odbywa się w Czeladzi od 27 października. więcej »

Roboty opanują Czeladź - 3 spotkanie CSzN - zobacz galerię

Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie w ramach Czeladzkich Spotkań z Nauką. Już 27 listopada 2010 o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi mali studenci będą mieli możliwość wzięcia udziału w wykładzie połączonym z prezentacją z zakresu informatyki i robotyki. więcej »

KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE W ZARZADZANIU LUDŹMI

Pierwsze spotkanie z wykładowcami z Tarka Executive w Wyższej Szkole Menedżerskiej zrobiło na mnie wrażenie. Mam już swoje lata- ale mnie zaskoczyli. - Tak zaczęłam nowe studia. Profesjonaliści... :) Jak to dobrze - tak dobrze trafić. Tarka Executives to wykladowcy, którzy podczas pierwszego spotkania uczynili wiedzę o zarządzaniu moja nową pasją. Fascynujące spotkanie i  moje wielkie tegoroczne odkrycie. Rozwijam się więc jak kłębuszek z górki!  :)  więcej »

Wiesław Kosno o sobie

Nazywam się Wiesław Kosno. Urodziłem się w Rolach w 1957 roku. Pracowałem jako kierownik PGR w Tursku i Dretyniu, obecnie pracuję w Powiatowym Oddziale ANR w Bytowie jako specjalista w dziale zagospodarowania i nadzoru. Uzyskałem wykształcenie inżyniera rolnika. ....     więcej »

Aktualności

  Podziękowania. Drodzy Wyborcy! Chciałbym podziękować wszystkim ,którzy wzięli udział w wyborach samorządowych 2010 roku a w szczególności tym ,którzy oddali swój głos na moją kandydaturę. Mandat który zdobyłem dzięki Waszemu poparciu jest dla mnie ogromnym wyzwaniem oraz zobowiązaniem wobec społeczności wiejskiej gminy Miastko. Jednego możecie być pewni: będę konsekwentnie starał się przedstawiać w Radzie Miasta postulaty z mojego programu wyborczego , inicjować uchwały dzięki którym mogłyby one wejść w życie oraz wypełniać mandat Radnego w taki sposób ,aby być w ciągłym kontakcie z Wami: poprzez stronę internetową , telefon oraz bezpośredni kontakt podczas dyżurów. Na koniec trochę wyborczej statystyki. Oddano na mnie 127 ważnych głosów: 41 w Trzcinnie ,37 w Dretyniu ,23 w Wałdowie ,15 w Piaszczynie oraz po kilka w pozostałych komisjach wyborczych. Komitet Wyborczy SLD z ramienia którego startowałem zdobył także 2 mandaty w Miastku (koleżanka Szyca i kolega Filipiak) co daje nam 3 mandaty w 21-jedno osobowej Radzie Miasta. więcej »

Spotkanie wyborcze

Zapraszam na spotkanie wyborcze 14.11.2010 r. więcej »

Przykładowa strona w menu Moja działalność

KANDYDATKA DO RADY GMINY JEŻÓW SUDECKI Iwona Mirosława Dąbrowska Prywatny przedsiębiorca - kobieta ambitna, pracowita i pomysłowa. Absolwentka Studium Turystyczno-Hotelarskiego, Władam biegle w mowie i piśmie językiem włoskim. Jestem szczęśliwą mamą dorosłej już Diany - studentki III roku Filmoznawstwa i Wiedzy o Mediach na Uniwersytecie Łódzkim. Ostatnio uzyskałam dyplom  międzynarodowego instruktora noridic walking. Zamierzam otworzyć szkółkę dla osób zdrowych, z problemami zdrowotnymi oraz niepełnosprawnych aby namówić ludzi do wyjścia z domu, do zdrowego i  aktywnego trybu życia. Moje motto to wystarczy chcieć, a wspólnie zbudujemy lepsze jutro. Doświadczenie na polu handlu i dyplomacji, zdobyte podczas długoletniego pobytu we Włoszech, pozwala mi dostrzec wiele możliwych dróg rozwoju dla naszej gminy. Porozumienie i spokojny dialog pozwolą nam uporać się z problemami społecznymi dzięki sprawniejszemu korzystaniu ze środków dostępnych z budżetu i dofinansowań zewnętrznych np. z Unii Europejskiej. Problemy te - takie jak budowa dróg i chodników, ochrona zieleni, czy opieka nad starszymi i potrzebującymi - mogą być rozwiązane! Projekty walki z nimi nie muszą pozostawać w sferze planów. Realną szansą na poprawienie dobrobytu naszej gminy jest wspólna praca i chęć porozumienia. Działanie razem, bo razem znaczy więcej! Rozwój naszej gminy może dokonać się tylko jeśli na jej czele staną osoby zainteresowane przede wszystkim dobrem jej obywateli. Ktoś zaradny i wolny od politycznych nacisków i karierowiczostwa. Tym kimś jest właśnie Iwona Dąbrowska Jako przedsiębiorca i samotna matka doskonale zdaję sobie sprawę z trudności stojącymi przed obywatelami Naszej gminy. Z silnej potrzeby zmian na lepsze, zarówno w sferze pracy jak i życiu społecznym. Zmian, które można osiągnąć tylko dzięki uczciwości i ciężkiej pracy Zadbanie o komfort życia mieszkańców, możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i seniorów, czy w końcu rozwój turystycznego potencjału Naszej miejscowości - oto priorytety, które stawiam sobie na pierwszym planie. Dzięki waszemu poparciu ich realizacja stanie się możliwa. Działajmy razem, bo wspólna praca oznacza wspólne dobro Razem znaczy więcej! KANDYDATKA DO RADY GMINY JEŻÓW SUDECKI Iwona Mirosława Dąbrowska Prywatny przedsiębiorca - kobieta ambitna, pracowita i pomysłowa. Absolwentka Studium Turystyczno-Hotelarskiego, Władam biegle w mowie i piśmie językiem włoskim. Jestem szczęśliwą mamą dorosłej już Diany - studentki III roku Filmoznawstwa i Wiedzy o Mediach na Uniwersytecie Łódzkim. Ostatnio uzyskałam dyplom  międzynarodowego instruktora noridic walking. Zamierzam otworzyć szkółkę dla osób zdrowych, z problemami zdrowotnymi oraz niepełnosprawnych aby namówić ludzi do wyjścia z domu, do zdrowego i  aktywnego trybu życia. Moje motto to wystarczy chcieć, a wspólnie zbudujemy lepsze jutro. Doświadczenie na polu handlu i dyplomacji, zdobyte podczas długoletniego pobytu we Włoszech, pozwala mi dostrzec wiele możliwych dróg rozwoju dla naszej gminy. Porozumienie i spokojny dialog pozwolą nam uporać się z problemami społecznymi dzięki sprawniejszemu korzystaniu ze środków dostępnych z budżetu i dofinansowań zewnętrznych np. z Unii Europejskiej. Problemy te - takie jak budowa dróg i chodników, ochrona zieleni, czy opieka nad starszymi i potrzebującymi - mogą być rozwiązane! Projekty walki z nimi nie muszą pozostawać w sferze planów. Realną szansą na poprawienie dobrobytu naszej gminy jest wspólna praca i chęć porozumienia. Działanie razem, bo razem znaczy więcej! Rozwój naszej gminy może dokonać się tylko jeśli na jej czele staną osoby zainteresowane przede wszystkim dobrem jej obywateli. Ktoś zaradny i wolny od politycznych nacisków i karierowiczostwa. Tym kimś jest właśnie Iwona Dąbrowska Jako przedsiębiorca i samotna matka doskonale zdaję sobie sprawę z trudności stojącymi przed obywatelami Naszej gminy. Z silnej potrzeby zmian na lepsze, zarówno w sferze pracy jak i życiu społecznym. Zmian, które można osiągnąć tylko dzięki uczciwości i ciężkiej pracy Zadbanie o komfort życia mieszkańców, możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i seniorów, czy w końcu rozwój turystycznego potencjału Naszej miejscowości - oto priorytety, które stawiam sobie na pierwszym planie. Dzięki waszemu poparciu ich realizacja stanie się możliwa. Działajmy razem, bo wspólna praca oznacza wspólne dobro Razem znaczy więcej! To jest przykładowy skrót artykułu, który będzie widoczny w liście stron. więcej »
iwonadabrowska.e-samorzadowiec.pl, Autor: Iwona Dabrowska

Kandydat do rady gminy w Opatowcu

Kandydat KWW Porozumienie Samorządowe 2010 do rady gminy w Opatowcu   więcej »

Kandydaci do rady miejskiej w Kazimierzy Wielkiej

Kandydaci Komitetu Wyborczego Porozumienie Samorządowe 2010 do rady miejskiej w Kazimierzy Wielkiej   więcej »

Konwencja Forum Samorządowego Gmin

Dnia 10 listopada br. w Centrum Kultury w Błoniu o godzinie 20.00 odbędzie się Konwencja Forum Samorządowego Gmin. Podczas konwencji nastąpi prezentacja: - kandydatów do Rady Miejskiej w Błoniu, - kandydatów do Rady Powiatu Warszawskiego Zachodniego, - kandydata na Burmistrza Błonia Marka Parafiniuka, - programu wyborczego. Na spotkanie zaproszeni zostali Marszałek Województwa Waldemar Roszkiewicz i Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego Jan Żychliński. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam. więcej »

X Bieg Papieski

Już 14 listopada X Bieg Papieski połączony z otwarciem boisk "Orlik 2012" więcej »
rosik.e-samorzadowiec.pl, Autor: rosik

Kandydaci do rady powiatu kazimierskiego

Zapraszamy do zapoznania się z kandydatami Porozumienia Wyborczego 2010 do rady powiatu. więcej »

Moja działalność

Wykształcenie - wyższe ekonomiczne - Akademia Ekonomiczna w Poznaniu, Studia podyplomowe - Wyższa Szkoła Bankowości w Katowicach - kierunek Controling. Dyplom uprawniający do zasiadania w Radach Nadzorczych Spółek Prawa Handlowego. Licencja Zarządcy Nieruchomości. więcej »

Nadchodzą Wybory Samorządowe 2010

Już za kilka(naście) dni, 21 listopada 2010 roku odbędą się Wybory Samorządowe 2010. Będę w nich startować do Rady Dzielnicy Mokotów z listy nr 5 (PiS) z pozycji nr 2 w okręgu nr 5 na warszawskim Mokotowie. więcej »

Samoobrona, Komunikacja i Prawo spadkowe - bezpłatne szkolenia już 24 listopada !

Już 24 listopada w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi odbędzie się zakończenie I edycji Festiwalu Szkoleń. Tym razem dla osób zainteresowanych przygotowaliśmy 2 szkolenia oraz 1 wykład. więcej »
«« « 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 » »»
Strona 9 z 13, wyświetlono pozycje od 401 do 450, łącznie pozycji: 634.