Własna strona dla samorządowca na wybory samorządowe

Wiadomości ze stron RSS

Moja działalność

Wykształcenie - wyższe ekonomiczne - Akademia Ekonomiczna w Poznaniu, Studia podyplomowe - Wyższa Szkoła Bankowości w Katowicach - kierunek Controling. Dyplom uprawniający do zasiadania w Radach Nadzorczych Spółek Prawa Handlowego. Licencja Zarządcy Nieruchomości. więcej »

Nadchodzą Wybory Samorządowe 2010

Już za kilka(naście) dni, 21 listopada 2010 roku odbędą się Wybory Samorządowe 2010. Będę w nich startować do Rady Dzielnicy Mokotów z listy nr 5 (PiS) z pozycji nr 2 w okręgu nr 5 na warszawskim Mokotowie. więcej »

Samoobrona, Komunikacja i Prawo spadkowe - bezpłatne szkolenia już 24 listopada !

Już 24 listopada w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi odbędzie się zakończenie I edycji Festiwalu Szkoleń. Tym razem dla osób zainteresowanych przygotowaliśmy 2 szkolenia oraz 1 wykład. więcej »

Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, skorzystaj z formularza kontaktowego. więcej »

O mnie

Mam 37 lat. Ukończyłam Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studium ekonomiczne. więcej »

Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, skorzystaj z formularza kontaktowego. więcej »

Radny Miasta Rybnika - Mariusz Węglorz

Prywatnie ... Mam 36 lat i jestem żonaty. Lubię motocykle, książki historyczne, psy, rowery, klocki lego oraz prace w ogrodzie ;-) Czuję sie Polakiem i Ślązakiem, jestem prawicowym konserwatystą i liberałem gospodarczym. Mieszkam w Rybniku w dzielnicy Niedobczyce. Ukończyłem SP 21 w Niedobczycach, a następnie V Liceum Ogólnokształcące w Rybniku. Zawodowo... Obecnie jestem Naczelnikiem Wydziału Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych w Radlinie, a wcześniej 8 lat pracowałem w Wydziale Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, a jeszcze wcześniej Starostwie Powiatowym w Wodzislawiu Śląskim. Zostałem wybrany do Rady Miasta Rybnika w kadencji 2014-2018 oraz 2018-2023, głosami mieszkańców Rybnika z dzielnic: Niedobczyce, Niewiadom, Popielów, Radziejów, Chwałowice i Meksyk. więcej »

Motto: „Jeśli nie zmienimy kierunku, to zapewne dotrzemy tam, dokąd zmierzamy”

Witamy na profilu kandydata na radnego Rady Powiatu bieruńsko-lędzinskiego V kadencji więcej »
bernardbednorz.e-samorzadowiec.pl, Autor: Stare przysłowie chińskie

Zapraszam do udziału w II turze wyborów.

Witamy stronie internetowej Komitetu Wyborczego Wyborców Porozumienie Samorządowe 2010 więcej »

Moja działalność

Wiek: 54 lata Żona Jolanta, dzieci: Joanna i Rafał Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka Zamieszkały: Odonów Wykształcenie: średnie – technik weterynarii; Od urodzenia związany z ziemią kazimierską,   więcej »

Witam na mojej stronie kandyduję z ramienia Komitetu Wyborczego Sojuszu Lewicy Demokratycznej do Rady Dzielnicy Wawer. Listanr 1 Okręg nr 4 poz. nr 1. więcej »

Mirosławski Zbigniew/Sejmik Małopolski

Posiadam ponad 30 letnie doświadczenie w działalności kulturalno-artystycznej i edukacyjnej. Skutecznie realizuję zgłaszane do mnie idee i pomysły, nagłaśniam sprawy wymagające szerszego poparcia, wspieram ważne inicjatywy społeczne. więcej »
leszczyc.e-samorzadowiec.pl, Autor: Mirosławski Zbigniew

To jest przykładowy skrót artykułu, który będzie widoczny w liście stron. więcej »

Przykładowa strona w menu Aktualności

Od dnia dzisiejszego na łamach serwisu rozpoczynam swoją Kampanie Wyborczą Szanowni Wyborcy! Zdecydowałem sie kandydować do Rady Dzielnicy Praga Południe , Komitet Wyborczy SLD ponieważ •potrzebne jest nowe spojrzenie na edukację i wychowanie; •należy zmienić obecne działania społeczne na bardziej skierowane ku rodzinom, zwłaszcza tym wielodzietnym. Wnioskuję z poczynionych obserwacji, iż obecnie rozwój Dzielnicy  jest pojmowany jako zwiększanie i modernizowanie infrastruktury materialnej. Uważam, że najważniejszy jest rozwój społeczności lokalnej, edukacja, pomoc społeczna i socjalna osobom potrzebującym. Dzielnica potrzebuje osoby mogącej wnieść odważną i wizjonerską politykę w istotnych kwestiach społecznych.   więcej »

Mój skrócony Życiorys

Zarys mojego życia w Dzielnicy Praga Południe więcej »

Tytułem wstępu

 Miło mi Państwa powitać na mojej stronie domowej. więcej »
«« « 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 » »»
Strona 9 z 12, wyświetlono pozycje od 401 do 450, łącznie pozycji: 589.