Własna strona dla samorządowca na wybory samorządowe

Wiadomości ze stron RSS

Spotkanie z Markiem Zuberem w Czeladzi

Marek Zuber znany polski ekonomista, analityk rynków finansowych, ekspert i doradca finansowy odwiedzi Czeladź. Spotkanie otwarte odbędzie się w Pałacu Saturna w Czeladzi - 17.09.2013 r. o godz. 16.30 (Sala Konferencyjna). Podczas wizyty wprowadzeniem do dyskusji będzie wykład "Polska na tle świata. Perspektywy do rozwoju". Udział w spotkaniu jest bezpłatny. więcej »

PSZOK - Punkt Selektywnej Zbiórki Opadów Komunalnych

 MK: 12.07.2013 Kiedy Ci się znudzi czekanie na śmieciarkę, lub chcesz się pozbyć śmieci, których nie można wkładać do kubła, możesz pojechać sam do Piotrowa Pierwszego...  więcej »

Generał Roman Polko w Czeladzi

Doświadczenia z misji w Kosowie i Afganistanie. Udział w prestiżowym szkoleniu RANGERSÓW w Stanach Zjednoczonych a także działania prowadzone w jednostce GROM to tylko kilka z tematów poruszonych podczas otwartego spotkania z gen. Romanem Polko, które odbyło się 27.05.2013 r. w Czeladzi. więcej »

Coca-Cola w objęciach polimerów…Plastikowa butelka. Odpad, czy surowiec?”

20 kwietnia 2013 r. o godz. 10.00 w Szkole Postawowej nr 7 w Czeladzi odbył się kolejny wykład w ramach Czeladzkich Spotkań z Nauką. Tym razem dr Edyta Sierka opowiedziała młodym naukowcom o biodegradalności odpadów w wykładzie pt. "Coca-Cola w objęciach polimerów… Plastikowa butelka. Odpad, czy surowiec?” więcej »

Spacer fotograficzny "ROGALIŃSKIE PTAKI"

Piotr Wilanowski: 6.04.2013 r. W dniu 06.04.2013.  odbył się spacer fotograficzny pod nazwą "Rogalińskie Ptaki" z ornitologami - doktorantami Uniwersytetu im Adama Mickiewicza w Poznaniu Krystyną Stachura - Skierczyńską i Jakubem Szymkowiakiem. więcej »

II Maraton Naukowy- Kraków 2013

18 maja 2013 r. Studentów Czeladzkich Spotkań z Nauką oraz Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego WSB zapraszamy na II Maraton Naukowy tym razem poznamy Kraków. W planie zwiedzania m.in.: Krakowski Ogród Doświadczeń, Kino Sferyczne (projekcja filmu pt.”Ziemia- niezwykła podróż”), Interaktywne Muzeum Historii Krakowa- Podziemia Rynku w Krakowie, Wawel – Skarbiec Koronny i Zbrojownia oraz Grota Smoka Wawelskiego a na zakończenie rejs statkiem.  więcej »

Dzieci z Czeladzi spędziły ferie w górach

Z inicjatywy Parafii św. Archaniołów w Czeladzi oraz Stowarzyszenia "Razem dla Czeladzi" już po raz kolejny został zorganizowany wspólny wyjazd na ferie zimowe połączony z nauka jazdy na nartach. Od 10 do 14 lutego 2013 r. grupa 20 osób spędziła niezapomniane chwile w miejscowości Sól k. Zwardonia.  więcej »

Przebojowa Lista Wynalazków dla najmłodszych- zobacz relację

2 marca 2013 r. w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi o godz. 10.00 miał miejsce pełen eksperymentów i doświadczeń wykład pt. „Przebojowa lista wynalazków” prowadzony przez znanego popularyzatora nauki "Pana Korka"- Michała Szydłowskiego.  Studenci Czeladzkich Spotkańz  Nauką mieli możliwość m.in. lotu poduszkowcem, wyścigu pojazdem odrzutowym a także dowiedzieli się jak domowym sposobem przygotować mikrofon i żarówkę. więcej »

II Wielkie Sprzątanie Strzelnicy

Zapraszamy serdecznie na II Wielkie Sprzątanie Strzelnicy.     więcej »
3osiedle.e-samorzadowiec.pl, Autor: Monika Kujawska

II Wielkie Sprzątanie Strzelnicy

Naszą aktywność na Osiedlu nr 3 rozpoczęliśmy rok temu, 22 kwietnia, akcją "Wielkie Sprzątanie Strzelnicy". Chcielibyśmy, żeby sprzątanie naszego "zielonego zakątka" stało się tradycją na Osiedlu. Liczymy na Waszą pomoc i włączenie się w akcję :-) więcej »
3osiedle.e-samorzadowiec.pl, Autor: Monika Kujawska

Burmistrz nie dotrzymała słowa

Małgorzata Kaptur: 4.02.2013 r. Mimo obietnicy danej publicznie - Teleskop z 2.02.2013 r. o wycofaniu się z przetargu i ogłoszeniu w poniedziałek oficjalnej decyzji w tej sprawie, nie ukazał się dziś komunikat na stronach internetowych urzędu. Organizator protestu - prezes Koła Mosina Miasto nie został również o decyzji burmistrza oficjalnie powiadomiony w tradycyjnej formie. więcej »

"Wirtualne podróże w czasie i przestrzeni -niezwykłe budowle"

12 stycznia 2013 r. odbył się kolejny wykład w ramach Czeladzkich Spotkań z Nauką dla dzieci pt.  "Wirtualne podróże w czasie i przestrzeni -niezwykłe budowle", który poprowadzi dr Aneta Borowik z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. więcej »

"Ja widzę!" wykład dla młodych naukowców

15 grudnia 2012 r. w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się kolejny wykład w ramach Czeladzkich Spotkań z Nauką. Wykład pt. "Ja widzę!" poprowadził dr Andrzej Kędziorski ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. więcej »

Podziękowanie

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza :-) 5 grudnia swoje święto obchodzą wszyscy ci, którzy bezinteresownie niosą pomoc potrzebującym poświęcając swój czas i energię dla dobra innych. Święto ustanowione zostało przez ONZ w roku 1986. Celem obchodów jest promowanie działań na rzecz innych, zachęcanie społeczeństwa do zainteresowania żyjącymi wśród nas ludźmi, którzy potrzebują naszej pomocy. Wolontariat to bezpłatne, dobrowolne, świadome działanie na rzecz innych, wykraczające poza więzi rodzinno-koleżeńsko- przyjacielskie. Wolontariuszem może zostać każdy, wystarczy tylko dobrobina czasu wolnego i chęci. Osoby, które chciałyby włączyć się w działania na rzecz społeczności lokalnej Osiedla nr 3 w Mosinie, zapraszamy do nawiązania z nami kontaktu. Można to zrobić na różne sposoby: 1. przez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie 2. przez pozostawienie wiadomości na naszej facebookowej stronie: Społeczność lokalna osiedla nr 3 w Mosnie 3. odwiedzenie nas podczas działań dla mieszkańców: najbliższe z nich już w poniedziałek 10 grudnia w Szkole Podstawowej przy ul. Krasickiego, kolejne 18 grudnia w tym samym miejscu, oba spotkania rozpoczynają się o godzinie 17.00. ZAPRASZAMY:-) więcej »
3osiedle.e-samorzadowiec.pl, Autor: Monika Kujawska

Andrzejkowy Bal Seniora 2012

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Czeladzi wzięli udział w Andrzejkowym Balu Seniora, który odbył się 29.11.2012 r. w Klubie Muzycznym AQUARIUM w Dąbrowie Górniczej. więcej »

Wieczór Teatralny w Teatrze Starym w Krakowie z Anną Dymną

Ponad 50 słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Czeladzi wzięło udział w wieczorze teatralnym w Narodowym Teatrze Starym w Krakowie. W spektaklu pt."Iluzje"  w rolach głównych wystąpili Anna Dymna oraz Krzysztof Globisz. Atrakcją wieczoru była mozliwość rozmowy oraz wspólna fotografia słuchaczy UTW z Panią Anną Dymną. więcej »

Spotkania z Mikołajem

 W związku z nadchodzącym wielkimi krokami Bożym Narodzeniem proponujemy 3 spotkania w gronie mieszkańców osiedla nr 3 oraz całej gminy. Spotkania są otwarte dla wszystkich i całkowicie bezpłatne, zabierzmy rodziców, babcie, dziadków, dzieci, wnuki, sąsiadów, przypadkowo spotkane osoby i sprawmy by te dni były dla każdego wyjątkowe. więcej »
3osiedle.e-samorzadowiec.pl, Autor: Michał Kleiber

III Edycja Czeladzkich Spotkań z Nauką rozpoczęta

Już po az trzeci młodzi naukowcy z Czeladzkich Spotkań z Nauką zainaugurowali cykl wykładów popularyzujących naukę. 10 listopada 2012 r. o godz.10 pierwszy wykład pt. „Rycerze i księżniczki – życie i obyczaje w rycerskim średniowieczu” w roku szkolnym 2012/2013 wygłosił pan Tomasz Konopko. więcej »

Zapraszam do udziału- Teatr, Kabarety, Wycieczki

Serdecznie zapraszam do spędzenia wspólnych chwil z kulturą. Od września do grudnia 2012 zaplanowaliśmy kilka ciekawych inicjatyw, które mam nadzieję spotkają się z Państwa zainteresowaniem. Odwiedzimy warszawskie STUDIO BUFFO, Teatr Stu w Krakowie a także Teatr Rozrywki w Chorzowie. Dla miłośników Kabaretu przygotowaliśmy również możliwość bezpłatnego uczestnictwa w występie Kabaretu NOWAKI. więcej »

III Edycja Czeladzkich Spotkań z Nauką - 2012/2013

Serdecznie zapraszam do zapozniania się z harmonogramem oraz opisem zajęć w ramch III Edycji Czeladzkich Spotkań z Nauką w roku szkolnym 2012/2013. I wykład już 10 listopada 2012 r. o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi. Udział w wykładach jest bezpłatny! więcej »

Żeby królewskie było Królewskim

Osiedle na którym ulice noszą dumną nazwę władców Polski jest jednym z najmłodszych w Mosinie. Popularne "królewskie" jest osiedlem położonym na pograniczu Mosiny i Krosna. Jest osiedlem miłym dla oka, ale może być najpiękniejszym, w tym celu powstała wśród mieszkańców inicjatywa, której celem jest zapewnienie blasku odpowiedniego do nazwy osiedla , błysku królewskiego. więcej »
3osiedle.e-samorzadowiec.pl, Autor: Michał Kleiber

Największe arcydzieło 21 wieku

 Minęły dwa dni od zakończenia EURO 2012. To największe wydarzenie gospodarczo-ekonomiczne w Polsce od 1989 r. Można w nieskończoność wyliczać pozytywy związane z samym turniejem. Najpierw było trzęsienie ziemi, cudowna ceremonia otwarcia, później napięcie rosło.    więcej »
3osiedle.e-samorzadowiec.pl, Autor: Michał Kleiber

Brzechwa wiecznie żywy

Często z tęsknotą wspominamy dzieciństwo. Z pewnością mieszkańcy os. Królewskiego, nie wiedzą , że w miejscu w którym dziś mieszkają 20 lat wstecz rósł las pełen maślaków i koźlarzy. Dziś, ponieważ natura nie znosi pustki w naszych domach gościmy przeróżnej maści zwierzęta.   więcej »
3osiedle.e-samorzadowiec.pl, Autor: Michał Kleiber

DZIĘKUJEMY !!!!

Z tego miejsca chcieliśmy podziękować wszystkim mieszkańcom, którzy przybyli na Dzień Dziecka na Orliku ( ponad 200 osób :):) To wszystko udało się dzięki pomocy : - Moniki Kujawskiej, Pani Małgosi Kaptur, Wojtka Koniecznego, - Joasi Siwek-Konys i Wioletty Konys, - Michała Sotera ( nagłośnienie ), - Konikom :) i prowadzącym - Pan Jarek Kopeć, Pan Adam Piwosz i Pani Kinga Osinkowska, - Miłemu właścicielowi quada :), - Stowarzyszeniu Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych, - Karolinie Koniecznej , Urzędowi Miejskiemu, - Pani Grażynie Bartkowiak i Panu Waldkowi Demuthow, - Monice i Ani z przedszkola Koniczynka więcej »
3osiedle.e-samorzadowiec.pl, Autor: Michał Kleiber

Słowem wstępu

Chcesz się podzielić z innymi mieszkańcami własnym punktem widzenia ? Napisz do Nas, Czekamy ! więcej »
3osiedle.e-samorzadowiec.pl, Autor: Michał Kleiber

Liga Piłki nożnej Orlik

W maju ruszyła II edycji ligi piłki nożnej na sztucznej trawie. Pomysłodawcą ligi jest Michał Kleiber. Liga powstała dzięki dużemu wsparciu animatorów Orlika oraz Pana Bogdana Bernaciaka, który wspiera ligę sedziując. W II edycji udział bierze 9 drużyn z Mosiny i okolic. więcej »
3osiedle.e-samorzadowiec.pl, Autor: Michał Kleiber

Formularz kontaktowy

Masz do Nas pytanie ? Znasz się na czymś ?  Masz głowę pełną pomysłów ?  Szukasz innych,którzy myślą tak jak Ty? Napisz do Nas ! więcej »

Zakończenie II Edycji Czeladzkich Spotkań z Nauką

Czym jest ciekły azot? Czy piramidy zbudowali kosmici? Jak zmienić garnek w dzieło sztuki? To tylko kilka pytań, na które znaleźli odpowiedź studenci Czeladzkich Spotkań z Nauką. W II edycji wykładów dla dzieci w wieku 6-12 lat udział wzięło ponad 150 małych studentów z terenu naszego miasta. więcej »

Orkiestra i Dawid Podsiadło zagrali "Dla Mamy"

Już po raz kolejny wspólnie z Marcinem Musiałem zorganizowaliśmy koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Matki, który odbył się w tym roku 27.05.2012 r. w czeladzkim Kościele św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Wśród artystów, którzy wsparli nasze działania znaleźli się m.in. Orkiestra KWK Murcki-Staszic oraz finalista programu X-Factor- Dawid Podsiadło. więcej »

III Koncert "Dla Mamy" już 27 maja. Wstęp wolny!

W imieniu społeczności parafii św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała w Czeladzi pragniemy serdecznie zaprosić do udziału w koncercie charytatywnym, który odbędzie się dnia 27 maja 2012 r. o godz. 19.00 w Kościele Parafialnym św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała w Czeladzi- Piaski.   więcej »

Dzień dziecka

 16 czerwca na boiskach Orlik przy ul. Krasickiego mieszkańcy osiedla nr 3 pierwszy raz zorganizują dzień dziecka. W programie wiele ciekawych wydarzeń. Zapraszamy !!! W programie : * gry i zabawy dla dzieci,przekąski i napoje,przejażdżki konne, * baloniki,dmuchany zamek,muzyka * ognisko i wiele, wiele innych atrakcji       więcej »
3osiedle.e-samorzadowiec.pl, Autor: Michał Kleiber

Uroczyste zkończenie II Roku Czeladzkich Spotkań z Nauką

Już 26 maja 2012 r. o godz. 12.00 odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego Czeladzkich Spotkań z Nauką. Dwie grupy uczniów, którzy przez cały rok uczęszczały na wykłady odbywające się w Szkole Podstawowej nr 7 oraz w Szkole Podstawowej nr 3 w Czeladzi odbiorą z rąk inicjatorów Czeladzkich Spotkań z Nauką oraz zaproszonych gości dyplomy. Zakończeniu roku towarzyszyć będzie wykład pt. "Na konika grzbiecie jadę po pięknym świecie", który poprowadzi Pani dr Anna Watoła. więcej »

Czajnik, grzejnik i żelazko…czyli jak zamienić garnek w dzieło sztuki?

28.04.2012 r. odbyły się kolejne Czeladzkie Spotkania z Nauką. Tym razem o historii sztuki uzytecznej w wykładzie pt.  „Czajnik, grzejnik i żelazko…czyli jak zamienić garnek w dzieło sztuki?" opowiedziała Pani prof. Irma Kozina. więcej »

Dostosowanie stadionu Górnik Piaski do wymogów IV ligi

Data złożenia interpelacji: 26.04.2012 r. Źródło: mieszkańcy W nawiązaniu do interpelacji z dnia 06.02.2012 r. proszę o przygotowanie pełnej informacji dotyczącej warunków dostosowania stadionu „Górnika Piaski” do wymogów IV ligi piłki nożnej. Stan: w trakcie realizacji więcej »

Chodnik przy ul. Konopnickiej (przy SP 7)

Data złożenia interpelacji: 26.04.2012 r. Źródło: mieszkańcy W nawiązaniu do interpelacji zgłoszonej 30.03.2011 r. zwracam się z prośbą o wykonanie naprawy chodnika oraz schodów położonych wzdłuż ogrodzenia Szkoły Podstawowej nr 7 w Czeladzi od strony budynków mieszkalnych przy ul. Konopnickiej. Stan: Częściowo zrealizowana (wykonano nowe schody i częściowo naprawiono chodnik) więcej »

Historia Filozofii po Góralsku - Wieczór Teatralny - ostatnie wolne miejsca!

27 marca 2012 (wtorek), godzina 19.30 zapraszamy na "Historie filozofii po góralsku", wg ks. prof. Józefa Tischnera... Na pocątku wsędy byli górole, a dopiero potem porobiyli się Turcy i Zydzi. Górole byli tyz piyrsymi „filozofami". „Filozof" to jest pedziane po grecku. Znacy telo co: „mędrol". A to jest pedziane po grecku dlo niepoznaki. Niby, po co mo fto wiedzieć, jak było na pocątku? Ale Grecy to nie byli Grecy, ino górole, co udawali greka. Bo na pocątku nie było Greków, ino wsędy byli górole... więcej »

Naukowy Maraton po Warszawie

Serdecznie zapraszam na Naukowy Maraton po Warszawie. Już 28 kwietnia planujemy odwiedzenie najciekawszych miejsc w Warszawie. W planie podróży m.in. Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik a także Stadion Narodowy. Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Liczba miejsc ograniczona. Organizatorem wycieczki jest Stowarzyszenie Razem dla Czeladzi oraz Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej. więcej »

Kongres Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Warszawie

W dniach 19-20.03.2012 r. w Warszawie miałem przyjemność uczestniczyć w Kongresie Uniwersytetów Trzeciego Wieku, który oficjalnie rozpoczął rok Uniwersytetów Trzeciego Wieku przyjęty uchwałą Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Honorowy Patronat nad inicjatywą objęła Pierwsza Dama RP p. Anna Komorowska. więcej »

Wizyta na Targach Nowych Technologii w Hanowerze- CeBIT 2012

Najszybszy procesor komputerowy na świecie produkowany jest w Polsce. To jedna z wielu zaskakujących informacji, które można było uzyskać podczas międzynarodowych targów nowych technologii, które odbyły się w niemickim Hanowerze w dniach 6-10 marca 2012 r. więcej »

Czy piramidy zbudowali kosmici…czyli jakie tajemnice kryją hieroglify?

Egipcjanie byli jedną z najstarszych kultur, która tworzyła i budowała niesamowite zabytki obecne do dnia dzisiejszego. Jako jedni z pierwszych zastosowali znakomitą technikę konserwacji zmarłych- zwaną mumifikacją. Ich niespotykane pismo było trudne do odszyfrowania jeszcze przez kolejne kilkanaście wieków... Już 31 marca 2012 r. o godz. 10.00 tajemnice Egiptu odkryją studenci Czeladzkich Spotkań z Nauką. więcej »

Wieża prawie jak stadion narodowy...

Małgorzata Kaptur: 18.02.2012 Wieża stoi, ludzie chętni by z niej korzystać są, ale jest to ciągle niemożliwe. Na wieży pojawiła się solidna tabliczka WSTĘP WZBRONIONY  i  dla pewności łańcuch z kłódką. Dlaczego? O to będziemy pytać na najbliższej sesji. Mam nadzieję, że tym razem sesja nie zostanie skrócona o punkt: Wnioski i zapytania radnych. więcej »

Uprzątnięcie placu- Składkowskiego, 35-lecia PRL, Równoległa

Data: 29.12.2011 r. Źródło: mieszkańcy Interpelacja dotyczyła uprzątnięcia terenu w trójkącie ulic: 35-lecia, Składkowskiego, Równoległa- regularnego podkaszania traw, ustawienia ławek oraz przygotowania scieżek dla pieszych. Stan: Zrealizowana więcej »

Wykaz uchwał nie wykonanych przez Burmistrza Miasta Czeladź

Data złożenia interpelacji: 06.02.2012 r. Źródło: własna Interpelacja dotyczyła przygotowania wykazu uchwał Rady Miejskiej w Czeladzi, które nie zostały wykonane przez Burmistrza Miasta w kadencji 2006-2010 oraz kadencji 2010-2014 (do dnia 06.02.2012 r.) ze wskazaniem powodu niewykonania. Poprosiłem o przygotowanie materiału z podziałem na wydziały merytorycznie odpowiedzialne za realizacje uchwał. Stan: odpowiedź udzielona (nie ma prowadzonej ewidencji uchwał) więcej »

Dostosowanie stadionu klubu "Górnik Piaski" do wymogów IV ligi

Data złożenia interpelacji: 06.02.2012 r. Źródło: mieszkańcy Interpelacja dotyczyła przygotowania informacji dotyczącej warunków dostoswania stadionu klubu "Górnik Piaski" do wymogów IV Ligi Piłki Nożnej, ze szczególnym uwzględnieniem zakupu trybuny dla 300 osób oraz "pomieszczenia stadionowego" dla zawodników. Stan: w trakcie realizacji więcej »

Sznupek detektyw w prawdziwym świecie…czyli co to jest kryminalistyka?

Już 25 lutego 2012 r. kolejna odsłona Czeladzkich Spotkań z Nauką. Tym razem dowiemy się czym jest kryminalistyka. Zajęcia odędą się o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi. więcej »

Jasełka u Archaniołów

Dnia 15 stycznia 2012 r. o godz. 17:00 w kaplicy Parafii Św. Archaniołów w Czeladzi odbyło się tradycyjne przedstawienie: bożonarodzeniowe JASEŁKA. Na przedstawienie przybyli goście z całej Czeladzi wypełniając kaplicę parafialną. Przedstawienie po raz kolejny odbyło się w styczniu tuż po Bożym Narodzeniu. więcej »

Dlaczego chłopaki nie płaczą, a złość piękności szkodzi…czyli co to są emocje

Zasmucasz się, gdy bohater Twojej ulubionej książki musi rozstać się ze swym przyjacielem na długi czas… Skaczesz do góry, by obwieścić wszystkim swą wielką radość z otrzymanego prezentu… Zawstydzasz się, gdy pani wychowawczyni zauważa jaki jesteś niegrzeczny podczas przerwy w szkole… To zapewne tylko kilka przykładów z całej tęczy doświadczanych przez Ciebie emocji. Kolejny wykład Czeladzkich Spotkań z Nauką - 21 stycznia 2012 r. więcej »

Ilu nas jest?

Małgorzata Kaptur: 5.01.2012 Skończył się rok 2011. Liczba mieszkańców naszej gminy zwiększyła się o 698 osób, 114 w Mosinie i 584 osoby  w pozostałych miejscowościach. Zameldowanych jest  27 925 mieszkańców. Ilu nas jest naprawdę?  Nie wiadomo, ponieważ wiele osób się nie melduje. Bardzo możliwe, że jest nas już 30 tys. Obecnie 55% ludności naszej gminy mieszka na wsi i 45% w Mosinie. więcej »

Pełnomocnik ds. NGO (organizacji pozarządowych)

Data złożenia interpelacji: 27.10.2011 r. Źródło: własna Interpelacja dotyczyła: mozliwości powołania Pełnomocnika ds. NGO (stowarzyszeń i organizacji społecznych) w Urzędzie Miasta Czeladź. Zrealizowana. więcej »
«« « 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 » »»
Strona 7 z 13, wyświetlono pozycje od 301 do 350, łącznie pozycji: 634.