Własna strona dla samorządowca na wybory samorządowe

Wiadomości ze stron RSS

Wizyta na Targach Nowych Technologii w Hanowerze- CeBIT 2012

Najszybszy procesor komputerowy na świecie produkowany jest w Polsce. To jedna z wielu zaskakujących informacji, które można było uzyskać podczas międzynarodowych targów nowych technologii, które odbyły się w niemickim Hanowerze w dniach 6-10 marca 2012 r. więcej »

Czy piramidy zbudowali kosmici…czyli jakie tajemnice kryją hieroglify?

Egipcjanie byli jedną z najstarszych kultur, która tworzyła i budowała niesamowite zabytki obecne do dnia dzisiejszego. Jako jedni z pierwszych zastosowali znakomitą technikę konserwacji zmarłych- zwaną mumifikacją. Ich niespotykane pismo było trudne do odszyfrowania jeszcze przez kolejne kilkanaście wieków... Już 31 marca 2012 r. o godz. 10.00 tajemnice Egiptu odkryją studenci Czeladzkich Spotkań z Nauką. więcej »

Wieża prawie jak stadion narodowy...

Małgorzata Kaptur: 18.02.2012 Wieża stoi, ludzie chętni by z niej korzystać są, ale jest to ciągle niemożliwe. Na wieży pojawiła się solidna tabliczka WSTĘP WZBRONIONY  i  dla pewności łańcuch z kłódką. Dlaczego? O to będziemy pytać na najbliższej sesji. Mam nadzieję, że tym razem sesja nie zostanie skrócona o punkt: Wnioski i zapytania radnych. więcej »

Uprzątnięcie placu- Składkowskiego, 35-lecia PRL, Równoległa

Data: 29.12.2011 r. Źródło: mieszkańcy Interpelacja dotyczyła uprzątnięcia terenu w trójkącie ulic: 35-lecia, Składkowskiego, Równoległa- regularnego podkaszania traw, ustawienia ławek oraz przygotowania scieżek dla pieszych. Stan: Zrealizowana więcej »

Wykaz uchwał nie wykonanych przez Burmistrza Miasta Czeladź

Data złożenia interpelacji: 06.02.2012 r. Źródło: własna Interpelacja dotyczyła przygotowania wykazu uchwał Rady Miejskiej w Czeladzi, które nie zostały wykonane przez Burmistrza Miasta w kadencji 2006-2010 oraz kadencji 2010-2014 (do dnia 06.02.2012 r.) ze wskazaniem powodu niewykonania. Poprosiłem o przygotowanie materiału z podziałem na wydziały merytorycznie odpowiedzialne za realizacje uchwał. Stan: odpowiedź udzielona (nie ma prowadzonej ewidencji uchwał) więcej »

Dostosowanie stadionu klubu "Górnik Piaski" do wymogów IV ligi

Data złożenia interpelacji: 06.02.2012 r. Źródło: mieszkańcy Interpelacja dotyczyła przygotowania informacji dotyczącej warunków dostoswania stadionu klubu "Górnik Piaski" do wymogów IV Ligi Piłki Nożnej, ze szczególnym uwzględnieniem zakupu trybuny dla 300 osób oraz "pomieszczenia stadionowego" dla zawodników. Stan: w trakcie realizacji więcej »

Sznupek detektyw w prawdziwym świecie…czyli co to jest kryminalistyka?

Już 25 lutego 2012 r. kolejna odsłona Czeladzkich Spotkań z Nauką. Tym razem dowiemy się czym jest kryminalistyka. Zajęcia odędą się o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi. więcej »

Jasełka u Archaniołów

Dnia 15 stycznia 2012 r. o godz. 17:00 w kaplicy Parafii Św. Archaniołów w Czeladzi odbyło się tradycyjne przedstawienie: bożonarodzeniowe JASEŁKA. Na przedstawienie przybyli goście z całej Czeladzi wypełniając kaplicę parafialną. Przedstawienie po raz kolejny odbyło się w styczniu tuż po Bożym Narodzeniu. więcej »

Dlaczego chłopaki nie płaczą, a złość piękności szkodzi…czyli co to są emocje

Zasmucasz się, gdy bohater Twojej ulubionej książki musi rozstać się ze swym przyjacielem na długi czas… Skaczesz do góry, by obwieścić wszystkim swą wielką radość z otrzymanego prezentu… Zawstydzasz się, gdy pani wychowawczyni zauważa jaki jesteś niegrzeczny podczas przerwy w szkole… To zapewne tylko kilka przykładów z całej tęczy doświadczanych przez Ciebie emocji. Kolejny wykład Czeladzkich Spotkań z Nauką - 21 stycznia 2012 r. więcej »

Ilu nas jest?

Małgorzata Kaptur: 5.01.2012 Skończył się rok 2011. Liczba mieszkańców naszej gminy zwiększyła się o 698 osób, 114 w Mosinie i 584 osoby  w pozostałych miejscowościach. Zameldowanych jest  27 925 mieszkańców. Ilu nas jest naprawdę?  Nie wiadomo, ponieważ wiele osób się nie melduje. Bardzo możliwe, że jest nas już 30 tys. Obecnie 55% ludności naszej gminy mieszka na wsi i 45% w Mosinie. więcej »

Pełnomocnik ds. NGO (organizacji pozarządowych)

Data złożenia interpelacji: 27.10.2011 r. Źródło: własna Interpelacja dotyczyła: mozliwości powołania Pełnomocnika ds. NGO (stowarzyszeń i organizacji społecznych) w Urzędzie Miasta Czeladź. Zrealizowana. więcej »

Powody rezygnacji z certyfikacji ISO w Urzędzie Miasta

Data złożenia interpelacji: 27.10.2011 r. Źródło: mieszkańcy Interpelacja dotyczyła: udzielenia informacji na temat rezygnacji z certyfikacji ISO w Urzędzie Miasta Czeladź. Zrealizowana. (W wyjaśnieniu Pani Burmistrz stwierdza, że certyfikat ISO jest obciażeniem finansowym dla gminy. Procedury absorbują pracowników, którzy w tym czasie nie wykonują swoich obowiązków wynikających z zakresów czynności...) więcej »

Wykaz imprez kulturalnych, sportowych i społecznych na 2012 rok

Data złożenia interpelacji: 27.10.2011 r. Źródło: słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku Interpelacja dotyczyła: Przygotowania wykazu imprez oraz inicjatyw kulturalnych, sportowych i społecznych organizowanych przez Miasto Czeladź, organizacje i stowarzyszenia dzialające na terenie gminy a następnie umieszczenie w/w. kalendarium na stronie internetowej www.czeladz.pl a taże w Echu Czeladzi. Stan: Zrealizowana więcej »

Fryderyk Chopin i Franciszek Liszt - Polak, Węgier, dwa bratanki...

Już 18 stycznia 2012 r. o godz. 17.00 (Hala MOSiR w Czeladzi) serdecznie zapraszam na pierwszy w nowym roku wykład pt. Fryderyk Chopin i Franciszek Liszt - Polak, Węgier, dwa bratanki..., który wygłosi prof. zw. dr hab. Mirosław Kisiel. więcej »

„Kościół pod wezwaniem Św. Stanisława w Czeladzi na tle architektury sakralnej Zagłębia Dąbrowskiego

Serdecznie zapraszam na ostatnie w tym roku kalendarzowym spotkanie dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Czeladzi. Już 14 grudnia 2011 r. wykład pt.„Kościół pod wezwaniem Św. Stanisława w Czeladzi na tle architektury sakralnej Zagłębia Dąbrowskiego" wygłosi  z dr inż. Jacek Owczarek - Dyrektor Śląskiego Centrum Dziedzictwa Kulturowego, zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby. więcej »

Japonia- Kraj kwitnącej wiśni w Czeladzi

10 grudnia miał miejsce kolejny wykłąd w ramach Czeladzkich Spotkań z Nauką. Tym razem poznaliśmy Kraj Kwitnącej Wiśni- Japonię. Podczas zajęć zaprezentowany został m.in. strój samuraja oraz gejszy. Studenci nauczyli się również kaligrafii japońskiej. więcej »

V akcja Graj i Pomagaj

Już po raz piąty miałem wielką przyjemność prowadzenia akcji charytatywnej "Graj i Pomagaj" organizowanej przez Cestrum Sportu i Rekreracji w Dąbrowie Górniczej. Wspaniała atmosfera oraz szczytny cel zgromadziły, najwiekszą jak do tej pory, grupę miszkańców Zagłębia. więcej »

I Transgraniczne Forum Gospodarcze

1 grudnia 2011 r, w Czeskim Cieszynie odbyło się I Transgraniczne Forum Gospodarcze. To kolejne, organizowane wspólnie przez polski oraz czeski Cieszyn przedsięwzięcie pozwalające budować nową jakość w kontaktach obu miast, przez które jeszcze do niedawna przebiegała granica. Nie bez znaczenia jest fakt, że Forum odbyło się w symbolicznym miejscu - w pobliżu granicznego mostu, który kiedyś dzielił, a dziś łączy mieszkańców Cieszyna i Czeskiego Cieszyna. więcej »

Wieczór Andrzejkowy dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Ponad 90 osób bawiło się na zabawie Andrzejkowej zorganizowanej dla Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Czeladzi oraz Dąbrowy Górnicze. „Prywatki”-Wojciecha Gąsowskiego, „Mydełko Fa”,” Jesteś Szalona”, „Ściernisko” – Golec Uorkiestra czy „Józek nie daruje Ci tej nocy” to tylko część z hitów, które królowały na parkiecie klubu studenckiego AMIGO 2001 w Dąbrowie Górniczej. więcej »

prof. Leszek Balcerowicz w WSB

„Co najczęściej słyszymy w publicznych dyskusjach o finansach naszego państwa? Ano, że pieniądze się znajduje albo się muszą znaleźć. Pieniądz jest więc traktowany jako kopalina, którą wydobywa się spod ziemi, a nie - z naszych kieszeni” – to fragment artykułu prof. Leszka Balcerowicza. Na więcej pytań dotyczących finansów naszego Państwa oraz kondycji polskiego budżetu prof. Leszek Balcerowicz odpowiedział podczas spotkania 28 listopada 2011 roku o godz. 12.00, które odbyło się w Audytorum Maximum Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. więcej »

"Wieczór kawalerski" w Teatrze

Ponad 100 słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku wzięła udział w wyjeździe organizowanym przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Stowarzyszenie "Razem dla Czeladzi". Kulturalna uczta miała miejsce w Teatrze im. S. Wyspiańskiego w Katowicach w dniu 27.11.2011 r. więcej »

Seniorzy poznali "Pułapki komunikowania się"

09 listopada o godz. 17.00 odbyło się kolejne spotkanie dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wykład prof. dr hab. Katarzyny Popiołek pt. „Pułapki komunikowania się” spotkał się z ogromnym zainteresowaniem seniorów. więcej »

Zwiedziliśmy Świat w 60 minut

W sobotę 26.11.2011 r. odbyło się kolejne spotkanie z nauką. Tym razem w 60 minut dookoła świata zabrał nas Pan Grzegorz Kuśpiel- podróżnik, odkrywca, grotołaz. Zajęcia raz w miesiącu odbywają się w Szkole Podstawowej nr 7 a także w Szkole Podstawowej nr 3. więcej »

„Burze, grzmoty, trąby powietrzne - ekstremalne zjawiska meteorologiczne”

Kolejny wykład w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku wygłosił Pan prof. dr hab. Tadeusz Niedźwiedź. Teamtem przewodnim były „Burze, grzmoty, trąby powietrzne - ekstremalne zjawiska meteorologiczne”. Wykład miał miejsce 23.11.2011 (środa) o godz. 17.00 w sali kawiarenki Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Czeladź ul. Sportowa 2. Wstęp wolny! więcej »

Taniej, lepiej, ciekawiej...

Małgorzata Kaptur: 12.11.2011 aktualizacja: 14.11.2011 Nie kąsa się ręki, która karmi - to powiedzenie zna każdy dziennikarz prasy samorządowej. To się przekłada na sposób informowania społeczności. Narzucanie pewnych tematów, a wstrzymywanie innych, konsultowanie materiałów przeznaczonych do druku z burmistrzem lub wójtem - to praktyka stosowana niestety również w innych gminach. więcej »

"Pułapki komunikowania się" dla Seniorów

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi zaprasza wszystkich zainteresowanych na wykład w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku pt. "Pułapki komunikowania się", który poprowadzi prof. dr hab. Katarzyna Popiołek. więcej »

„Wieżowce, bloki i domki jednorodzinne - mieszkania owadów, czyli życiowe problemy małych stworzeń”

W sobotę 29.10.2011 r. o godz. 10 w Szkole Podstawowej nr 7 a o godz. 12.15 w Szkole Podstawowej nr 3 odbyło się kolejne spotkanie w ramach Czeladzkich Spotkań z Nauką. Tym razem Pani dr Edyta Sierka oraz dr Wojciech Sierka poprowadzili wykład pt. „Wieżowce, bloki i domki jednorodzinne - mieszkania owadów, czyli życiowe problemy małych stworzeń” więcej »

Spotkajmy się w Teatrze!

Serdecznie zapraszam do spędzenia wspólnego wieczoru w Teatrze im. S. Wyspiańskiego w Katowicach. Już 27 listopada 2011 r. (niedziela) o godz. 18.00 zachęcam do wzięcia udziału w "kulturalnej uczcie" podczas przedstawienia "Wieczór kawalerski". więcej »

Uniwersytet III Wieku w Czeladzi - Inauguracja Roku Akademickiego 2011/2012

Nowa lokalizacja, ponad 120 uczestników w wieku 30+ oraz najnowsze odkrycia naukowe towarzyszyły Inauguracji roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Czeladzi, która odbyła się 19 października 2011 r. o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. więcej »

I Forum Marki Polskiej

24 września 2011 r. w Bibliotece Śląskiej w Katowicach odbyło się I Forum Marki Polskiej, w którym udział wzięli m.in. Pani prof. Zyta Gilowska oraz Pan Jarosław Kaczyński- prezes Prawa i Sprawiedliwości. więcej »

Dziękuję!

Podczas Uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej w dniu 5 października 2011 r.  miałem zaszczyt odebrać z rąk Jej Magnificencji Rektor prof. Zdzisławy Dacko-Pikiewicz Medal Komisji Edukacji Narodowej. więcej »

Inauguracja Czeladzkich Spotkań z Nauką !- Galeria

24 września 2011 r. o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi uroczyście zainaugurowaliśmy II Edycję Czeladzkich Spotkań z Nauką. W spotkaniach udział wzięło ponad 120 małych studentów z terenu naszego miasta. więcej »

Inauguracja Czeladzkich Spotkań z Nauką !- Galeria

24 września 2011 r. o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi uroczyście zainaugurowaliśmy II Edycję Czeladzkich Spotkań z Nauką. W spotkaniach udział wzięło ponad 120 małych studentów z terenu naszego miasta. więcej »

Czeladzkie Spotkania z Nauką- rekrutacja zakończona!!!

Miło nam poinformować, że zakończyła się rekrutacja do kolejnej (drugiej) edycji Czeladzkich Spotkań z Nauką. Uroczysta Inauguracja Roku Szkolego odbędzie się 24 wrzesnia 2011 r. o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi. Studentów posiadających indeksy z poprzedniej edycji CSN prosimy o zabranie ich na I wykład. więcej »

Inauguracja Czeladzkich Spotkań z Nauką !- rekrutacja zakończona

Miło nam poinformować, że zakończyła się rekrutacja do kolejnej (drugiej) edycji Czeladzkich Spotkań z Nauką. Uroczysta Inauguracja Roku Szkolnego odbędzie się 24 września 2011 r. o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi. Studentów posiadających indeksy z poprzedniej edycji CSN prosimy o zabranie ich na I wykład. więcej »

Czeladzkie Spotkania z Nauką 2011/2012- rekrutacja rozpoczęta

W dniach 1.09- 16.09.2011 r. rozpoczynamy rekrutację na kolejny rok zajęć w ramach Czeladzkich Spotkań z Nauką. Zachęcamy rodziców dzieci w wieku 6-12 lat do przesłania zgłoszenia zgodnie z poniżej przedstawioną informacją. Podobnie jak w roku ubiegłym uczestnictwo w wykładach jest bezpłatne. Decyduje kolejność zgłoszeń. więcej »

Czeladzkie Spotkania z Nauką - Harmonogram Zajęć r.a. 2011/2012

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z Harmonogramem wykładów na rok akademicki 2011/2012, które odbędą się w ramach II edycji Czeladzkich Spotkań z Nauką kierowanych do dzieci w wieku 7-12 lat. Już 24 września 2011 r. o godz. 10.00 planujemy Uroczystą Inauguraję Roku Akademickiego. Rozpoczęcie rekrutacji oraz szczegóły organizacyjne już niebawem.Udział w wykładach będzie bezpłatny. więcej »

I rok Czeladzkich Spotkań z Nauką zakończony

21 maja 2011 r. odbyło się uroczyste zakończenie I roku Czeladzkich Spotkań z Nauką. Od października 2010 r. w 9 wykładach dla dzieci z czeladzkich szkół podstawowych oraz gimnazjów systematycznie uczestniczyło ponad 100 małych studentów. Tym razem zamiast wykładu miał miejsce koncert Dawida Podsiadło finalisty programu tvn -  XFactor. więcej »

AVOCADO zagrało w Czeladzi- II Koncert "Dla Mamy"

26 maja o godz. 17.30 w Restauracji Pałacu "Pod Filarami" w Czeladzi wystąpił zespół AVOCADO znany m.in. z występów w programie TVN - XFactor. Koncert odbył się z okazji święta naszych Mam. więcej »

Dokończenie inwestycji przy Szkole Podstawowej nr 7 (boisko i bieżnia)

Data złożenia interpelacji: 27.04.2011 r. Źródło: opinia własna Interpelacja dotyczyła: wykonania kosztorysu prac niezbędnych do dokończenia inwestycji przy Szkole Podstawowej nr 7 (boiska oraz bieżnia). Oczekuję na odpowiedź. (W związku z brakiem działań podczas sesji w dniu 29.12.2011 r. dokonano zmian w projekcie budzetu miasta na rok 2012, w wyniku których zabezpieczono kwotę 158 000 zł w celu dokończenia w/w. inwestycji) więcej »

Naprawa pasa drogowego - ul. Staszica

Data złożenia interpelacji: 27.04.2011 r. Źródło: opinia mieszkańca Interpelacja dotyczyła: dokonanie napraw pasa drogowego wzdłuż ul. Staszica ze szczególnym uwzględnieniem okolicy tzw. stacji pomp. Zrealizowana.  więcej »

Kosztorys niezbędnych inwestycji TRAFIC

Data złożenia interpelacji: 27.04.2011 r. Źródło: opinia mieszkańców Interpelacja dotyczyła: określenia zakresu remontów oraz wielkości nakładów finansowych a także wykonania kompleksowego projektu techniczno- funkcjonalnego obejmującego następujące remonty: - termomodernizacja budynku, - wykorzystanie przyłącza ciepłowniczego oraz instalacji co i cw, - modernizacja instalacji wodno- kanalizacyjnej, - remont pomieszczeń użytkowych, Oczekuję na odpowiedź. więcej »

I Rocznica Katastrofy Smoleńskiej w Czeladzi

10 kwietnia 2011 r. w Kościele pod wzwaniem św. Stanisława BM oraz Matki Bożej Bolesnej w Czeladzi odprawione zostały Msze Święte w intencji ofiar katastrofy w Smoleńsku (z 10.04.2010 r.). więcej »

Koszty najmu pomieszczeń w budynkach należących do gminy

Data złożenia interpelacji: 30.03.2011 r. Źródło: opinia własna Interpelacja dotyczyła: udzielenia informacji na temat kosztu najmu pomieszczeń w jednostkach zarządzanych i nadzorowanych przez miasto (Szkoły, Traffic, Muzeum Saturn). Interpelacja dotyczyła również ułatwienia dostępu do tych informacji dla mieszkańców oraz osób zainteresowanych. Zrealizowana. więcej »

Zbiornik retencyjny - Piaski

Data złożenia interpelacji: 30.03.2011 r. Źródło: opinia mieszkańców Interpelacja dotyczyła: udzielenia informacji na temat planów dotyczących przyszłości zbiornika retencyjnego w kwadracie ulic Prusa/Orzeszkowej/Matejki/Wyspiańskiego (Czeladź-Piaski - przy dawnym przedszkolu nr 6). Zlealizowana w wyniku kolejnej interwencji (termin odpowiedzi 18.11.2011 r.) więcej »

Chodnik ul. Konopnickiej

Data złożenia interpelacji: 30.03.2011 r. Źródło: opinia mieszkańców Interpelacja dotyczyła: dokonania prac remontowych chodnika i schodów pomiędzy ul. Nowopogońską oraz ul. Konopnickiej wzdłuż ogrodzenia Szkoły Podstawowej nr 7. Zrealizowana. (Dokonana bieżąca naprawa. Całkowity remont będzie możliwy po zapisaniu działań w budżecie na kolejne lata. Dodatkowo dokonano naprawy jezdni na ul. Konopnickiej) więcej »

Czystość - Rynek, Targ, Park Prochownia,

Data złożenia interpelacji: 30.03.2011 r. Źródło: opinia mieszkańców Interpelacja dotyczyła: dokonania prac porządkowych w całym mieście ze szczególnym uwzględnieniem Rynku, okolic Targu na ul. Grodzieckiej oraz Parku Prochownia (usunięcie z drzewostanu elementów garderoby, uprzątnięcie śmieci). Zrealizowana. (Dakonano prac porządkowych) więcej »

Sychronizacja sygnalizacji świetlnej ul. Nowopogońska

Data złożenia interpelacji: 30.03.2011 r. Źródło: opinia mieszkańców Interpelacja dotyczyła: dokonania analizy działania oraz ewentualnej synchronizacji sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Nowopogońskiej/Francuskiej/27 stycznia . Należy zwrócić szczególną uwagę na długi czas oczekiwania na światło zielone na przejściu dla pieszych od strony PEG. (synchronizacja ułatwi bezpieczne przekraczanie ul. Nowopogońskiej przez dzieci idące do Szkoły Podstawowej nr 7)  Zrealizowana. (dokonano synchronizacji)    więcej »

"Co z tym Państwem ?" - spotkanie z red. Jackiem Żakowskim

26 marca 2011 r. miałem przyjemność wzięcia udziału w spotkaniu z Panem red. Jackiem Żakowskim, który spotkał się ze studentami dąbrowskiej WSB w ramach 7 Festiwalu Nauki (www.wsb.edu.pl/festiwalnauki).   Gośćmi tegorocznego festiwalu byli m.in. Mirosław Hermaszewski (polski astronauta), dr Jan Olbrycht (europoseł), prof. dr hab. Krzysztof Jajuga (ekonomista). więcej »

Turniej siatkówki i koszykówki o puchar Burmistrza Miasta Czeladź

W dniu 20.03.2011r  jak co roku odbył się Turniej siatkówki dziewcząt i koszykówki chłopców o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź więcej »
«« « 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 » »»
Strona 7 z 12, wyświetlono pozycje od 301 do 350, łącznie pozycji: 595.

Nasza społeczność

Imię i nazwisko:
Grzegorz Wasielewski
wiek: 29
województwo:
pomorskie
powiat:
tczewski
gmina:
Gniew
Z pasją dla gminy Gniew
Kilka słów o sobie:
samorządowiec bezpartyjny, radny od ośmiu lat
czytaj więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z informacjami

Telefon:
22 398 23 30

GG: 5515881

Skype: e-samorzadowiec

E-mail:
pomoc@e-samorzadowiec.pl