Własna strona dla samorządowca na wybory samorządowe

Wiadomości ze stron RSS

Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz więcej »

Inauguracja Czeladzkich Spotkań z Nauką - rok szkolny 2010/2011

Ponad 140 małych studentów wraz z rodzicami przybyło w sobotni poranek 25 września na uroczystą Inaugurację roku szkolnego 2010/2011 w Czeladzkich Spotkaniach z Nauką. Wspólnie z Marcinem Musiałem po części oficjalnej, w której Burmistrz Czeladzi p. Marek Mrozowski wręczył indeksy małym studentom, rozpoczeły się 2 wykłady. więcej »

Decyjza o kandydowaniu do Rady Powiatu Polickiego

Decyzję o kandydowaniu do Rady Powiatu Polickiego podjąłem ponieważ zależy mi na tym, aby dynamicznie wprowadzać zmiany podnoszące jakość życia. Uważam, że poprzez sumienną pracę w Radzie będę mógł wpłynąć na sprawy ważne dla mieszkańców naszej Małej Ojczyzny:   więcej »

Moja działalność społeczna

          Przez okres osiemnastoletniej służby w Straży Granicznej - w strażnicy w Stolcu, Kościnie, Lubieszynie, Nowym Warpnie – Karsznie i Trzebieży - miałem doskonałą okazję przyjrzeć się ludziom, ich problemom oraz sprawom, które wymagają rozwiązania.           Od roku 1997, gdy wspólnie z żoną podjęliśmy decyzję, że zamieszkamy w Stolcu, czynnie włączałem się w życie i sprawy mieszkańców. Niejednokrotnie inicjowałem działania, których celem było poprawienie jakości życia, rozwiązanie palących problemów, takie jak chociażby: pozyskiwanie terenu pod boisko, uruchomienie i wdrożenie programu aktywizującego zawodowo kobiety „Bierzmy sprawę w swoje ręce …”, cyklu bali charytatywnych na rzecz dzieci niepełnosprawnych, uporządkowanie poniemieckiego cmentarza.           Swoją aktywność społeczną realizowałem na wielu płaszczyznach m.in. jako: członek rady sołeckiej, V-ce prezes Stowarzyszenia „Nasza Wieś”, czy przewodniczący Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Rzędzinach.       więcej »

Kontakt

e-mail: grzegorz.pieszko@wp.pl więcej »

nr 3 w okręgu IV Nowe Miasto Północ. Platforma Obywatelska

"Kto nie ceni mądrości wyborców, ten nie ceni siebie samego" Rafał RATAJCZAK Poznańska marka. Kandydat Platformy Obywatelskiej więcej »
RafalRatajczak.e-samorzadowiec.pl, Autor: Rafał RATAJCZAK

Dlaczego polityka?

Jak mówią - każdy jest do czegoś stworzony. Jedni zostają lekarzami, inni architektami, budowlańcami czy kierowcami. Dla jednych wykonywana praca to wymarzone zajęcie dla innych udręka. Dla mnie tym wymarzonym zajęciem jest polityka, która od dawna mnie pociągała. Dlaczego? Na początku dlatego, że mogłem poznać ludzi, których wcześniej widywałem tylko w TV. Ale to była młodzieńcza fascynacja. Szybko jednak zagłębiając się w temacie doszedłem do wniosku, że wielu polityków różnych opcji wcale nie dba o swoją wiarygodność i uczciwość wobec wyborców. Dla mnie taka polityka to oszustwo! To nie jest prawdziwa polityka!   więcej »
RafalRatajczak.e-samorzadowiec.pl, Autor: Rafał Ratajczak

"Nie Dopalaczom" - o inicjatywie przeciwko dopalaczom w Poznaniu

Razem z Grzegorzem Jurą zorganizowałem grupę ok. 100 osób, która na portalu Facebook poparła inicjatywę przeciwko dopalaczom. W ten sposób rozpoczęliśmy faktyczną walkę z dopalaczami w Poznaniu. Złożyliśmy petycję do Prezydenta Miasta i Przewodniczącego Rady Miasta Poznania z prośbą o działania (treść petycji znaleźć można w galerii). Pokazaliśmy wiele absurdów związanych z dopalaczami. Naszą Akcję z 31.08.2010 r. pokazano m.in. w TVP Info, Celowniku, Teleskopie. Byliśmy gośćmi telewizji WTK, napisały o nas wszystkie regionalne dzienniki i portale internetowe.   więcej »
RafalRatajczak.e-samorzadowiec.pl, Autor: Rafał Ratajczak

Kontakt

Kto pyta nie błądzi:  rafal.ratajczak@op.pl Mój bloog: www.rafalratajczak.bloog.pl Moja drużyna: Pozytywnie Zabiegani więcej »
RafalRatajczak.e-samorzadowiec.pl, Autor: Rafał Ratajczak

Laureat programu "Mam Talent" zagrał dla Seniorów w Czeladzi

22 września w Czeladzkim Ośrodku "Senior" słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku mogli przenieść się w świat magii, świat dzieciństwa.  "O sztuce Iluzji" opowiedział Tomasz Kabis, "magik" znany m.in. z aktualnej edycji programu "Mam Talent" . więcej »

Uroczysta Inauguracja Czeladzkich Spotkań z Nauką

Serdecznie zapraszamy na uroczystą Inaugurację Czeladzkich Spotkań z Nauką, która odbędzie się dnia 25 września 2010 r. o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi. Wykład inauguracyjny pt. „Wynalazki i patenty roślin mięsożernych” wygłosi dr Edyta Sierka. więcej »

Środa (2010-08-25)

1. Interwencja u kierownika Biura Obsługi Mieszkańców - na interwencję jednej z mieszkanek zajmuję się kwestią posiadanych w samym sercu dzielnicy...uli. Tak dokładnie, jeden z mieszkańców posiada pasieki w centrum dzielnicy. Zarządcą tego terenu jest miasto, dlatego udaję się do BOMu mam nadzieję, że dowiem się czegoś więcej. - przedstawić muszę, kwestię obiecanego w 1997 (tak to nie pomyłka) remontu chodnika przed jednym z bloków na ulicy Na Zaspę. Termin realizacji właśnie dobiega końca, remontu nie widać, choć mam nadzieję, że termin dostrzanie dotrzymany i inwestycja zrealizowana. Słowo urzędnika powinno być święte, zwłaszcza, jeśli jest na papierze. więcej »
hamadyk.e-samorzadowiec.pl, Autor: Łukasz Hamadyk

Przygotowania do wyborów

Przygotowuję się do wyborów samorządowych, które mają się odbyć...  więcej »

Kocert z okazji Dnia Matki, 26 maja 2010

Dnia  26 maja 2010 r. o godz. 18.00 w Pałacu pod Filarami (Muzeum Saturn) odbył się niecodzienny koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Matki. Współlnie z Radnym Marcinem Musiałem postanowiliśmy zrealizować koncert w wykonaniu zespołów młodzieżowych oraz pianisty wykonującego standardy muzyki światowej. I chyba się udało... więcej »

Czeladzkie Spotkania z Nauką

Nauka nie musi być nudna ! W młodym człowieku można wykształcić chęć poszerzania swojej wiedzy poprzez wzbudzenie w nim zapału do poznawania świata. Takie nastawienie skłoniło mnie do tego, aby w Czeladzi zorganizować cykl bezpłatnych i otwartych spotkań dla dzieci, młodzieży i dorosłych, prezentujące "ciekawą stronę nauki". więcej »

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Czeladzi

Od października 2009 r. w Czeladzi rozpoczął swoją działalność Uniwersytet Trzeciego Wieku. Pomysł powołania Uniwersytetu w Czladzi okazał się strzałem w dziesiatkę. więcej »

Nowa strona internetowa wystartowała

Mam wielką przyjemność powitać Państwa na mojej nowej stronie internetowej. Bedę starał się na niej umieszczać najważniejsze informacje dotyczące zarówno  inicjatyw podejmowanych w mieście jak i działań realizowanych w Regionie, które promują kulturę, edukację i sport. więcej »

Ostatnia komisja

Była dyskusja odnosnie ZOO... platne czy nie płatne ... może macie pomysł na Park Wypoczynku więcej »

Kontakt

p.brych@op.pl tel. 693 436 244   można mnie również poszukać na fecebook więcej »
«« « 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Strona 13 z 13, wyświetlono pozycje od 601 do 634, łącznie pozycji: 634.

Nasza społeczność

Imię i nazwisko:
TADEUSZ SZCZEPANEK
wiek: 61 LAT
województwo:
kujawsko-pomorskie
powiat:
wąbrzeski
gmina:
Płużnica
UCZCIWOŚĆ - PRACA - ROZWÓJ
Kilka słów o sobie:
DOBRO WSPÓLNE JEST DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE.
czytaj więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z informacjami

Telefon:
22 398 23 30

GG: 5515881

Skype: e-samorzadowiec

E-mail:
pomoc@e-samorzadowiec.pl