Własna strona dla samorządowca na wybory samorządowe

Wiadomości ze stron RSS

Kontakt

Kto pyta nie błądzi:  rafal.ratajczak@op.pl Mój bloog: www.rafalratajczak.bloog.pl Moja drużyna: Pozytywnie Zabiegani więcej »
RafalRatajczak.e-samorzadowiec.pl, Autor: Rafał Ratajczak

Laureat programu "Mam Talent" zagrał dla Seniorów w Czeladzi

22 września w Czeladzkim Ośrodku "Senior" słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku mogli przenieść się w świat magii, świat dzieciństwa.  "O sztuce Iluzji" opowiedział Tomasz Kabis, "magik" znany m.in. z aktualnej edycji programu "Mam Talent" . więcej »

Uroczysta Inauguracja Czeladzkich Spotkań z Nauką

Serdecznie zapraszamy na uroczystą Inaugurację Czeladzkich Spotkań z Nauką, która odbędzie się dnia 25 września 2010 r. o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi. Wykład inauguracyjny pt. „Wynalazki i patenty roślin mięsożernych” wygłosi dr Edyta Sierka. więcej »

Środa (2010-08-25)

1. Interwencja u kierownika Biura Obsługi Mieszkańców - na interwencję jednej z mieszkanek zajmuję się kwestią posiadanych w samym sercu dzielnicy...uli. Tak dokładnie, jeden z mieszkańców posiada pasieki w centrum dzielnicy. Zarządcą tego terenu jest miasto, dlatego udaję się do BOMu mam nadzieję, że dowiem się czegoś więcej. - przedstawić muszę, kwestię obiecanego w 1997 (tak to nie pomyłka) remontu chodnika przed jednym z bloków na ulicy Na Zaspę. Termin realizacji właśnie dobiega końca, remontu nie widać, choć mam nadzieję, że termin dostrzanie dotrzymany i inwestycja zrealizowana. Słowo urzędnika powinno być święte, zwłaszcza, jeśli jest na papierze. więcej »
hamadyk.e-samorzadowiec.pl, Autor: Łukasz Hamadyk

Przygotowania do wyborów

Przygotowuję się do wyborów samorządowych, które mają się odbyć...  więcej »

Kocert z okazji Dnia Matki, 26 maja 2010

Dnia  26 maja 2010 r. o godz. 18.00 w Pałacu pod Filarami (Muzeum Saturn) odbył się niecodzienny koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Matki. Współlnie z Radnym Marcinem Musiałem postanowiliśmy zrealizować koncert w wykonaniu zespołów młodzieżowych oraz pianisty wykonującego standardy muzyki światowej. I chyba się udało... więcej »

Czeladzkie Spotkania z Nauką

Nauka nie musi być nudna ! W młodym człowieku można wykształcić chęć poszerzania swojej wiedzy poprzez wzbudzenie w nim zapału do poznawania świata. Takie nastawienie skłoniło mnie do tego, aby w Czeladzi zorganizować cykl bezpłatnych i otwartych spotkań dla dzieci, młodzieży i dorosłych, prezentujące "ciekawą stronę nauki". więcej »

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Czeladzi

Od października 2009 r. w Czeladzi rozpoczął swoją działalność Uniwersytet Trzeciego Wieku. Pomysł powołania Uniwersytetu w Czladzi okazał się strzałem w dziesiatkę. więcej »

Nowa strona internetowa wystartowała

Mam wielką przyjemność powitać Państwa na mojej nowej stronie internetowej. Bedę starał się na niej umieszczać najważniejsze informacje dotyczące zarówno  inicjatyw podejmowanych w mieście jak i działań realizowanych w Regionie, które promują kulturę, edukację i sport. więcej »

Ostatnia komisja

Była dyskusja odnosnie ZOO... platne czy nie płatne ... może macie pomysł na Park Wypoczynku więcej »

Kontakt

p.brych@op.pl tel. 693 436 244   można mnie również poszukać na fecebook więcej »
«« « 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Strona 13 z 13, wyświetlono pozycje od 601 do 625, łącznie pozycji: 625.