Własna strona dla samorządowca na wybory samorządowe

Wiadomości ze stron RSS

Tomasz Kabis zaczarował studentów... kolejne Czeladzkie Spotkania z Nauką !

23 października w Szkole Podstawwej nr 7 w Czeladzi odbyło się II spotkanie w ramach Czeladzkich Spotkań z Nauką - dla JUNIORÓW ! W rolę wykładowcy, wcielił się tym razem Iluzjonista znany między innymi z programu "Mam Talent" emitowanego w telewizji TVN - Tomasz Kabis. więcej »

Oferta programowa

Zadania, jakie uważamy za istotne do zrealizowania w nadchodzącej kadencji Rady Powiatu Polickiego: 1. Rozbudowa infrastruktury drogowej, w szczególności: - wsparcie budowy przeprawy drogowej Police-Święta (skróci to o około 40 km. drogę w kierunku Goleniowa, Świnoujścia, czy chociażby Koszalina, a zwłaszcza zmniejszy natężenie ruchu na drogach lokalnych naszego powiatu), - modernizacje drogi Dobra-Dobieszczyn i Dobieszczyn- Nowe Warpno, tak aby ta trasa stała się alternatywnym, zachodnim ciągiem komunikacyjnym łączącym gminy powiatu polickiego, - wsparcie budowy dróg dojazdowych do granicy polsko-niemieckiej, tak aby skomunikować mieszkańców sąsiadujących miejscowości (m.in. w Kościnie z Neu Grambow, w Buku z Blankensee, w Stolec z Pampow, w Nowe Warpno z Rieth). 2. Tworzenie warunków do powstania zbiorowej komunikacji lokalnej (lub w zależności od uwarunkowań ekonomiczno-społecznych uruchomienie alternatywnej komunikacji  samorządowej). 3. Wzrost dostępności do szkolnictwa ponadgimnazjalnego i kształcenia specjalnego (dogodniejszy dojazd i większa możliwość wyboru szkoły). 4. Promocja regionu m.in. poprzez wykreowanie dużej imprezy (imprez) o zasięgu ponadregionalnym lub rozpropagowanie już organizowanych imprez lokalnych (takich jak chociażby Targi Ekonomii Społecznej, Ogólnopolskiego Przeglądu Filmów Społecznych „Uda Się”, Rajdu Baja Poland Szczecin – Dobra). 5. Wsparcie rozbudowy infrastruktury turystycznej: - wokół Zalewu Szczecińskiego - w otulinie Rezerwatu Świdwie - w kierunku zachodnim od jeziora Głębokiego (dotyczy to zwłaszcza rozbudowy ścieżek rowerowych i szlaków wędrówki pieszej, baz noclegowych, miejsc wypoczynku, w taki sposób, aby stanowiły one integralną całość z już istniejącą infrastrukturą turystyczną po niemieckiej stronie granicy i jednocześnie tworzyły z nią sieć zależności transgranicznych). 6. Kreowanie produktów regionalnych (wsparcie takich inicjatyw jak chociażby festynu Święto Leszcza, Regat Turystycznych). 7. Budowa domu opieki społecznej i hospicjum w powiecie polickim (stworzenie tego rodzaju miejsca wsparcia wydaje się szczególnie istotne, biorąc pod uwagę wskaźniki demograficzne), 8. Wsparcie działań na rzecz odbudowy rybołówstwa. 9. Wzmocnienie współpracy transgranicznej z Powiat Uecker-Randow (w tym aspekcie istotnym będzie m.in. wspieranie inicjatyw społeczności lokalnych dążących do integralności regionu pomorskiego).   więcej »

Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, skorzystaj z formularza kontaktowego. więcej »

Porozmawiajmy o Gminie

Zapraszam do kontatku ze mną. Postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć na wszystkie pytania i chętnie podyskutuję na tematy związane z naszą gminą. więcej »
grzegorzwasielewski.e-samorzadowiec.pl, Autor: Grzegorz Wasielewski

facebook

Witam, zapraszam na swoje konto na facebooku więcej »
grazynabs.e-samorzadowiec.pl, Autor: Grażyna Bogacz-Sokół

Powody

Pięć powodów dla których warto oddać na mnie głos w dniu 21 listopada 2010 r... więcej »
grazynabs.e-samorzadowiec.pl, Autor: Grażyna Bogacz-Sokół

rosik.e-samorzadowiec.pl, Autor: Mariusz Rosik

Kandydat do Sejmiku Województwa Kujawsko - Pomorskiego z listy nr 5 więcej »

Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, skorzystaj z formularza kontaktowego. więcej »

Twój głos oddany na mnie - powyborczym zobowiązaniem jako radnego

W każdym z podejmowanych działań przyświecają mi słowa kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia: "O wartości życia człowieka świadczą nie czyny, choćby wielkie, ale miłość, choćby mała" oraz i te, w których mówi: "Trzeba wszystko poświęcić, nawet samego siebie i osobistą wygodę, byle ratować człowieka". Należę do Nowej Inicjatywy Samorządowej. Również związany jestem z nakielskim Klubem "Gazety Polskiej". Ideowo jestem zwolennikiem Prawa i Sprawiedliwości. 1 października br. zostałem przyjęty w poczet członków tejże partii. W środowisku lokalnym - w obszarze religijnym życia społecznego - pełnię od 7 lat zaszczytną funkcję Nadzwyczajnego Szafarza Komunii Świętej w nakielskiej parafii pod wezwaniem Św. Wawrzyńca. więcej »

Przykładowa strona w menu Strona główna

Już wkrótce po raz kolejny skorzystamy z szansy oddania głosu w wyborach samorządowych. To Nasze głosy zadecydują o tym jaki kierunek rozwoju wybierze Nasze miasto. Kandyduję bo jestem przekonany, że kierunek rozwoju jaki obrał sobie KWW Ziemia Koronowska jest właściwy. Czekam na twój głos - Razem zmieńmy to miasto - Naprawdę warto. więcej »

Przykładowa strona w menu Aktualności

To jest przykładowy skrót artykułu, który będzie widoczny w liście stron. więcej »

klaudiusz

Szanowni Państwo Zdecydowałem sie kandydować do Rady Powiatu w Poznaniu z okręgu 4 dlatego, ponieważ uważam, że należy zmienic i przewartościować pojęcie rozwoju jako takiego. Mam wrażenie, iż obecnie rzadzący pojmują rozwój jako zwiększanie i modernizowanie infrastruktury materialnej. Dla mnie najwazniejszy jest rozwój społeczny, edukacja, pomoc społeczna i socjalna osobom potrzebującym i odważna wizjonerska polityka społeczna.  więcej »
klaudiuszdominas.e-samorzadowiec.pl, Autor: Klaudiusz Dominas

Sławomir Bratkowski

W trosce o dobro i rozwój rodziny, od której wszystko, co najważniejsze się zaczyna! więcej »

Sławomir Bratkowski - Kandydat na radnego do Rady Miasta w Nakle nad Notecią

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, skorzystaj z formularza kontaktowego. więcej »

Pozytywnie Zabiegani

Wspólnie z grupą zapalonych biegaczy w styczniu br, utworzyłem drużynę biegową pod nazwą "Pozytywnie Zabiegani". Celem drużyny jest propagowanie biegania, organizowanie wspólnych treningów oraz startów w imprezach biegowych. więcej »
RafalRatajczak.e-samorzadowiec.pl, Autor: Rafał Ratajczak

Coś o mnie

Jestem mieszkańcem Siemianowic...   więcej »

uśmiechnij się

Jest takie miejsce na świecie, gdzie zawsze powinniśmy być szczęśliwi. To miejsce to nasze serce.  więcej »

Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz więcej »

Inauguracja Czeladzkich Spotkań z Nauką - rok szkolny 2010/2011

Ponad 140 małych studentów wraz z rodzicami przybyło w sobotni poranek 25 września na uroczystą Inaugurację roku szkolnego 2010/2011 w Czeladzkich Spotkaniach z Nauką. Wspólnie z Marcinem Musiałem po części oficjalnej, w której Burmistrz Czeladzi p. Marek Mrozowski wręczył indeksy małym studentom, rozpoczeły się 2 wykłady. więcej »

Decyjza o kandydowaniu do Rady Powiatu Polickiego

Decyzję o kandydowaniu do Rady Powiatu Polickiego podjąłem ponieważ zależy mi na tym, aby dynamicznie wprowadzać zmiany podnoszące jakość życia. Uważam, że poprzez sumienną pracę w Radzie będę mógł wpłynąć na sprawy ważne dla mieszkańców naszej Małej Ojczyzny:   więcej »

Moja działalność społeczna

          Przez okres osiemnastoletniej służby w Straży Granicznej - w strażnicy w Stolcu, Kościnie, Lubieszynie, Nowym Warpnie – Karsznie i Trzebieży - miałem doskonałą okazję przyjrzeć się ludziom, ich problemom oraz sprawom, które wymagają rozwiązania.           Od roku 1997, gdy wspólnie z żoną podjęliśmy decyzję, że zamieszkamy w Stolcu, czynnie włączałem się w życie i sprawy mieszkańców. Niejednokrotnie inicjowałem działania, których celem było poprawienie jakości życia, rozwiązanie palących problemów, takie jak chociażby: pozyskiwanie terenu pod boisko, uruchomienie i wdrożenie programu aktywizującego zawodowo kobiety „Bierzmy sprawę w swoje ręce …”, cyklu bali charytatywnych na rzecz dzieci niepełnosprawnych, uporządkowanie poniemieckiego cmentarza.           Swoją aktywność społeczną realizowałem na wielu płaszczyznach m.in. jako: członek rady sołeckiej, V-ce prezes Stowarzyszenia „Nasza Wieś”, czy przewodniczący Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Rzędzinach.       więcej »

Kontakt

e-mail: grzegorz.pieszko@wp.pl więcej »

nr 3 w okręgu IV Nowe Miasto Północ. Platforma Obywatelska

"Kto nie ceni mądrości wyborców, ten nie ceni siebie samego" Rafał RATAJCZAK Poznańska marka. Kandydat Platformy Obywatelskiej więcej »
RafalRatajczak.e-samorzadowiec.pl, Autor: Rafał RATAJCZAK
«« « 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 » »»
Strona 12 z 13, wyświetlono pozycje od 551 do 600, łącznie pozycji: 627.