Własna strona dla samorządowca na wybory samorządowe

Wiadomości ze stron RSS

Kampania samorządowa Prawa i Sprawiedliwości

PiS przedstawiło w sobotę propozycje programowe dla samorządów. Partia chce m.in. powołania samorządowej służby cywilnej i powiatowych rzeczników praw pacjentów. Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas wystąpienia podkreślił, że w Polsce potrzebny jest zrównoważony rozwój i „wyrównywanie szans” różnych regionów.   więcej »

Platforma Obywatelska ucieka PiS

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w pierwszej połowie października, PO mogłaby liczyć na poparcie 46 proc. ankietowanych, którzy chcą wziąć udział w wyborach - wynika z sondażu TNS OBOP. PiS uzyskałby 26 proc. głosów, a SLD - 13 proc. Potencjalna partia Janusza Palikota nie została uwzględniona w badaniu. To kolejne badanie, które wykazało, że Polskie Stronnictwo Ludowe uzyskałoby w wyborach tylko 4 proc. poparcia - poniżej progu wyborczego. Wśród deklarujących zamiar głosowania respondentów, liczba niezdecydowanych na jaką partię głosować wyniosła 21 proc.   więcej »

Kontakt

Zapraszam do zadawania pytań więcej »

Wycieczka do Berlina

 Wycieczka do Berlina więcej »
rosik.e-samorzadowiec.pl, Autor: rosik

Pokaz florystyczny

 W dniu 18 października odbyło się kolejne spotkanie zorganizowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Kisielina, Gabrielę i Mariusza Rosik z cyklu ,,Wieś Kisielińska Babska" więcej »
rosik.e-samorzadowiec.pl, Autor: M.Rosik

DOTRZYMUJEMY OBIETNIC!

Miejsca w żłobkach dla wszystkich chętnych, internetowy dostęp do wyników nauczania dzieci, niskie podatki i budowa lotniska w Zegrzu Pomorskim - takie obietnice złożył w niedzielę kandydat Platformy Obywatelskiej na prezydenta Koszalina Piotr Jedliński. Samorządową kampanię Platforma Obywatelska zainaugurowała w niedzielę w hali Zarządu Obiektów Sportowych w Koszalinie rodzinnym piknikiem pod hasłem "Każdy z nas jest jednym z was". Nazwa imprezy nawiązywała do sposobu prezentacji kandydatów na radnych miasta, którzy przez strój pokazali się od zawodowej lub prywatnej strony. więcej »

Kandydatka na SZÓSTKĘ

Numer 6 w okręgu 3 - kandyduję do Rady Miasta z Forum Samorządowo Ludowego 2010 więcej »

Co nowego? Co dobrego?

Kandydatka na SZÓSTKĘ, czyli nr 6 w okręgu nr 3 więcej »

Strona główna

Kandyduję do Sejmiku Małopolskiego z listy PSL, lista nr 2 pozycja 9. więcej »
leszczyc.e-samorzadowiec.pl, Autor: Mirosławski Zbigniew

Moja działalność

Zapraszam na spotkania autorskie 4.XI o godzinie 17.00 w bibliotece przy ul. Krakowskiej 4 i 18.XI o godz. 15.30 w klubie Nauczyciela przy ul. Piłsudskiego w Tarnowie, podczas spotkania promocja mojej 7 książki pt. Wewnętrznego światła wspólnota. więcej »
leszczyc.e-samorzadowiec.pl, Autor: Mirosławski Zbigniew

Kontakt

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Napisz do mnie korzystając z poniższego formularza. więcej »

Rejestracja kandydatów

W dniu dzisiejszym 22.10.2010 zarejestrowaliśmy listy kandydatów do Rady Powiatu Warszawskiego Zachodniego i Rady Miejskiej w Błoniu. więcej »

Rafał Ratajczak oficjalnym kandydatem PO do Rady Miasta w Poznaniu

W czwartek (21 X br.) pełnomocnik wyborczy PO w Poznaniu Patryk Pawełczak dokonał rejestracji w Miejskiej Komisji Wyborczej kandydatów PO w wyborach do Rady Miasta we wszystkich siedmiu okręgach.   Z tym dniem zostałem oficjalnie Kandydatem PO w Poznaniu do Rady Miasta Poznania. Startuję z miejsca 3 w Okręgu IV Nowe Miasto Północ, Naramowice, Umultowo, Morasko. więcej »
RafalRatajczak.e-samorzadowiec.pl, Autor: Rafal Ratajczak

Strona Główna

            WITAM NA MOJEJ STRONIE  czyli na stronie radnej miasta Radziejów    więcej »
a_gorczynska.e-samorzadowiec.pl, Autor: Alicja Górczyńska

Aktualności

Oboz w tym roku bedzie w Zakopanem w dniach 01.08 do 14.08 w Willi Jan Dor. Rok 2011 ogłoszony został,  Europejskim Rrokiem Wolontariatu.   Niemieccy partnerzy naszego powiatu, zaprosili młodzież w wieku od lat 15 do udziału..     Odpowiadam Panu Józefowi i wszystkim zainteresowanym, jestem przeciwna takiej biogazowni. Przyznaję, że dopóki nie znałam faktów to cieszyły mnie tzw. alternatywne źródła energii elektrycznej i cieplnej. Może poszukamy innych?  III Sesja odbyła się, zatwierdzony budżet, podwyższone opłaty za wodę do 2,38zł.za m3 i ścieki 3,40 zł/m3   więcej »

Czym zajmuję się ?

Od prawie 40  lat  uczę i wychowuję coraz to młodsze pokolenia. Od 6 lat jestem pedagogiem szkolnym, a od roku na, chyba zasłużonej, emeryturze i mam 1/2 etatu pedagoga jeszcze przez rok.Oprócz pracy zawodowej działałam i działam społecznie. Służę Ludziom pomocą z ramienia Polskiego Czerwonego Krzyża, jestem wiceprezesem Zarządu Okręgowego województwa kujawsko-pomorskiego. Jestem tez prezesem Stowarzyszenia Rozwoju Powiatu Radziejowskiego, członkiem Rady Lokalnej Grupy Działania"Razem dla Powiatu Radziejowskiego".  więcej »

Kontakt

Szanowni Państwo, mam przyjemność udostępnić Państwu  nową stronę internetową. Serdecznie zapraszam do odwiedzania mojej strony. więcej »

Witam na mojej stronie

Witam na mojej stronie internetowej. Jestem kandydatem na radnego Rady Miasta stołecznego Warszawy. Znajdą mnie Państwo na 4 pozycji, listy Platformy Obywatelskiej (nr 8). Startuję z list dwóch dzielnic – Ursynowa i Wilanowa, z którymi od lat jestem osobiście związany. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moim programem, przeczytania kilku słów o mnie, a także do osobistego kontaktu na k.grzegorczyk@kandydat-ursynow.pl i k.grzegorczyk@kandydat-wilanow.pl. Ogromnie miło mi Państwa powitać. Krzysztof Grzegorczyk więcej »

Kontakt

Zapraszam do kontaktu pod adresami: k.grzegorczyk@kandydat-ursynow.pl lub k.grzegorczyk@kandydat-wilanow.pl. Zachęcam także do skorzystania z poniższego formularza.   więcej »

Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, skorzystaj z formularza kontaktowego. więcej »

MAYDAY - zapraszam na spektakl do Teatru im. S. Wyspańskiego w Katowicach

Już 13 listopada 2010 r. (sobota) o godz. 17.00 chciałbym zaprosić Państwa do wspólnej wizyty w Teatrze im. S. Wyspiańskiego w Katowicach. "Mayday" (Raya Cooneya) to spektakl będący znakomitą okazją do przekonania się, że Teatr może być miejscem na chwilę zapomnienia, wspaniałej zabawy oraz niesamowitej rozrywki. więcej »

Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, skorzystaj z formularza kontaktowego więcej »

Radomir Szumełda - kandydat PO do Sejmiku Pomorskiego, okręg 2, poz. 10

Jestem kandydatem Platformy Obywatelskiej do Sejmiku Pomorskiego z okręgu nr 2 (Sopot, Gdynia, powiat wejherowski oraz powiat pucki). Poznaj mnie i poprzyj w wyborach 21 listopada b.r. Zapraszam również do wzięcia udziału w pierwszej w historii Polski debacie na facebooku, pomiędzy "jedynką" PiS'u Przemysławem Marchlewiczem a mną. Poznacie tam nasze poglądy na różne tematy związane z przyszłością województwa pomorskiego. Zachęcam równiżeż do wzięcia udziału w dyskusji. Oto link do debaty: http://www.facebook.com/pages/Debata-Radomira-Szumeldy-PO-i-Przemyslawa-Marchlewicza-PiS/165408153470298#!/pages/Debata-Radomira-Szumeldy-PO-i-Przemyslawa-Marchlewicza-PiS/165408153470298 więcej »
szumelda.e-samorzadowiec.pl, Autor: Radomir Szumełda

MOJE NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA W SEJMIKU POMORSKIM

1. Sfinalizowanie modernizacji linii E65 z Gdyni do Warszawy i wyposażenie tej linii w nowoczesne pociągi z wychylnym pudłem, skrócenie tym samym czasu przejazdu do 2 godzin i 15 minut. 2. Szybka modernizacja linii kolejowych nr 213 i 250 na trasie Gdynia – Rumia – Reda Puck – Hel oraz rewitalizacja i modernizacja linii nr 201 Kościerzyna – Gdynia Główna, co radykalnie skróci czas podróży pasażerów do Trójmiasta. 3. Realizacja projektu Pomorskiej Kolei Metropolitarnej, której celem jest zmniejszenie zatłoczenia dróg dojazdowych z centrów Trójmiasta w kierunku osiedli „górnego tarasu” Trójmiasta oraz w kierunku autostrady A1, obwodnicy, „drogi kaszubskiej” i lotniska w Rębiechowie. 4. Modernizacja estakady Kwiatkowskiego do stanu, w którym będzie ona spełniała światowe standardy dla przewozu ładunków kontenerowych z portu Gdynia w kierunku autostrady A1. 5. Ustalenie nowych priorytetów dotyczących wydatkowania środków unijnych w następnym okresie programowania (2014-2021). Więcej środków na projekty, które będą przynosiły korzyści w przyszłości, kiedy skończą się dotacje unijne. Najważniejsze priorytety wg mnie to: - regionalny system transportowy, - infrastruktura lokalna, - inwestycje w kapitał ludzki (szkolenia i edukacja przez „całe życie”), - turystyka i dziedzictwo kulturowe, - innowacje oraz rozwój małych i średnich przedsiębiorstw.   więcej »

KILKA SŁÓW O SOBIE

Urodziłem się w Gdyni, jestem Sopocianinem, pracuję również w Gdańsku. Mam 38 lat. Jestem przedsiębiorcą – moją pasja jest gastronomia. Najważniejsza jest wysoka jakość. Dbam o to jako szef Klubu Atelier przy teatrze im. Agnieszki Osieckiej i Restauracji Big Apple. I tego uczę moich współpracowników. Kocham Trójmiasto – tu świetnie się pracuje i wypoczywa. Kiedy stąd wyjeżdżam – turystycznie lub służbowo – staram się zawsze przywieźć jakiś nowy pomysł na rozwój. Restauracja Big Apple jest tego najlepszym dowodem, pomysł na nią zrodził się kilka lat temu w Nowym Jorku – najlepsze tradycje polskiej kuchni połączone ze świetną, amerykańską organizacją biznesu. Jestem osobą otwartą i tolerancyjną. Złości mnie kiedy słyszę, że ktoś kogoś wyklucza ze względu na wyznanie, pochodzenie czy kolor skóry. To budzi mój sprzeciw: ksenofobia, sianie zamętu i nienawiści. Chcę, aby było w nas więcej zrozumienia i wzajemnej akceptacji. Proszę Państwa o współpracę. Razem powinniśmy pisać scenariusz dla przyszłości naszego województwa. Proszę o Państwa opinie, uwag i pomysły - mój adres e-mail: radomir@szumelda.pl   więcej »

Kontakt

Jeśli pragną się Państwo skontaktować, proszę o skierowanie maila na adres sobanska.halina1@gmail.com lub użycie formularza kontaktowego. więcej »

Ratujemy serca codziennie klikając na http://www.polskieserce.pl

Jestem skuteczna w działaniach, nie zawiodłam dotychczas swoich wyborców. Swoją dotychczasową pracą udowodniłam, że głos na mnie oddany nie jest głosem zmarnowanym. więcej »

Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, skorzystaj z formularza kontaktowego. więcej »
«« « 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 » »»
Strona 11 z 13, wyświetlono pozycje od 501 do 550, łącznie pozycji: 627.