Własna strona dla samorządowca na wybory samorządowe

Wiadomości ze stron RSS

Radny Miasta Rybnika - Mariusz Węglorz

Prywatnie ... Mam 36 lat i jestem żonaty. Lubię motocykle, książki historyczne, psy, rowery, klocki lego oraz prace w ogrodzie ;-) Czuję sie Polakiem i Ślązakiem, jestem prawicowym konserwatystą i liberałem gospodarczym. Mieszkam w Rybniku w dzielnicy Niedobczyce. Ukończyłem SP 21 w Niedobczycach, a następnie V Liceum Ogólnokształcące w Rybniku. Zawodowo... Obecnie jestem Naczelnikiem Wydziału Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych w Radlinie, a wcześniej 8 lat pracowałem w Wydziale Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, a jeszcze wcześniej Starostwie Powiatowym w Wodzislawiu Śląskim. Zostałem wybrany do Rady Miasta Rybnika w kadencji 2014-2018 oraz 2018-2023, głosami mieszkańców Rybnika z dzielnic: Niedobczyce, Niewiadom, Popielów, Radziejów, Chwałowice i Meksyk. więcej »

Motto: „Jeśli nie zmienimy kierunku, to zapewne dotrzemy tam, dokąd zmierzamy”

Witamy na profilu kandydata na radnego Rady Powiatu bieruńsko-lędzinskiego V kadencji więcej »
bernardbednorz.e-samorzadowiec.pl, Autor: Stare przysłowie chińskie

Zapraszam do udziału w II turze wyborów.

Witamy stronie internetowej Komitetu Wyborczego Wyborców Porozumienie Samorządowe 2010 więcej »

Moja działalność

Wiek: 54 lata Żona Jolanta, dzieci: Joanna i Rafał Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka Zamieszkały: Odonów Wykształcenie: średnie – technik weterynarii; Od urodzenia związany z ziemią kazimierską,   więcej »

Witam na mojej stronie kandyduję z ramienia Komitetu Wyborczego Sojuszu Lewicy Demokratycznej do Rady Dzielnicy Wawer. Listanr 1 Okręg nr 4 poz. nr 1. więcej »

Mirosławski Zbigniew/Sejmik Małopolski

Posiadam ponad 30 letnie doświadczenie w działalności kulturalno-artystycznej i edukacyjnej. Skutecznie realizuję zgłaszane do mnie idee i pomysły, nagłaśniam sprawy wymagające szerszego poparcia, wspieram ważne inicjatywy społeczne. więcej »
leszczyc.e-samorzadowiec.pl, Autor: Mirosławski Zbigniew

To jest przykładowy skrót artykułu, który będzie widoczny w liście stron. więcej »

Przykładowa strona w menu Aktualności

Od dnia dzisiejszego na łamach serwisu rozpoczynam swoją Kampanie Wyborczą Szanowni Wyborcy! Zdecydowałem sie kandydować do Rady Dzielnicy Praga Południe , Komitet Wyborczy SLD ponieważ •potrzebne jest nowe spojrzenie na edukację i wychowanie; •należy zmienić obecne działania społeczne na bardziej skierowane ku rodzinom, zwłaszcza tym wielodzietnym. Wnioskuję z poczynionych obserwacji, iż obecnie rozwój Dzielnicy  jest pojmowany jako zwiększanie i modernizowanie infrastruktury materialnej. Uważam, że najważniejszy jest rozwój społeczności lokalnej, edukacja, pomoc społeczna i socjalna osobom potrzebującym. Dzielnica potrzebuje osoby mogącej wnieść odważną i wizjonerską politykę w istotnych kwestiach społecznych.   więcej »

Mój skrócony Życiorys

Zarys mojego życia w Dzielnicy Praga Południe więcej »

Tytułem wstępu

 Miło mi Państwa powitać na mojej stronie domowej. więcej »

NAJPIĘKNIEJSZE ARIE ŚWIATA W KOBYŁCE!

18 października recital najpiękniejszych arii i piosenek musicalowych , w wykonaniu sopranistki Marty Boberskiej i zespołu Astra Consort! więcej »

MOST PRZEZ WISŁĘ DO KWIDZYNA

MAM PRAWO WIEDZIEĆ Jako jeden z 432 kandydatów na stanowisko samorządowe w Polsce wziąłem udział w ogólnopolskiej akcji Mam Prawo Wiedzieć. Mój kwestionariusz, który przybliży Wam moje zamierzenia jako Radnego przyszłej kadencji znajdziecie wklejając w wyszukiwarkę poniższy link, lub wpisując Grzegorz Wasielewski w wyszukiwarce na stronie www.mamprawowiedziec.pl (zakładka: wybory samorządowe). http://samorzad2010.mamprawowiedziec.pl/profil/Grzegorz+%C5%81ukasz+Wasielewski/90dac9ffb3ed3fd756a6bd3da66b244b8b8f935e/ ***************************************************************** Nie pchając się do grona ojców chrzestnych sukcesu tej inwestycji - zapraszam na forum internetowe www.e-kwidzyn.pl gdzie w dziale chcemy mostu znajdą Państwo moje bieżące informacje i zdjęcia z placu budowy mostu przez Wisłę k. Kwidzyna. Kliknij na "więcej" a dowiesz się o moich działaniach na rzecz budowy mostu przez Wisłę k. Opalenia.         więcej »
grzegorzwasielewski.e-samorzadowiec.pl, Autor: Grzegorz Wasielewski
«« « 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 » »»
Strona 10 z 13, wyświetlono pozycje od 451 do 500, łącznie pozycji: 627.

Nasza społeczność

Imię i nazwisko:
Mariusz Sidor
wiek: 29 lat
województwo:
mazowieckie
powiat:
warszawski zachodni
gmina:
Błonie
W Błoniu można zrobić jeszcze więcej
Kilka słów o sobie:
Rozwój regionalny i lokalny to moja pasja
czytaj więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z informacjami

Telefon:
22 398 23 30

GG: 5515881

Skype: e-samorzadowiec

E-mail:
pomoc@e-samorzadowiec.pl