Własna strona dla samorządowca na wybory samorządowe

Wiadomości ze stron RSS

Zapraszam do udziału w II turze wyborów.

Witamy stronie internetowej Komitetu Wyborczego Wyborców Porozumienie Samorządowe 2010 więcej »

Moja działalność

Wiek: 54 lata Żona Jolanta, dzieci: Joanna i Rafał Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka Zamieszkały: Odonów Wykształcenie: średnie – technik weterynarii; Od urodzenia związany z ziemią kazimierską,   więcej »

Witam na mojej stronie kandyduję z ramienia Komitetu Wyborczego Sojuszu Lewicy Demokratycznej do Rady Dzielnicy Wawer. Listanr 1 Okręg nr 4 poz. nr 1. więcej »

Mirosławski Zbigniew/Sejmik Małopolski

Posiadam ponad 30 letnie doświadczenie w działalności kulturalno-artystycznej i edukacyjnej. Skutecznie realizuję zgłaszane do mnie idee i pomysły, nagłaśniam sprawy wymagające szerszego poparcia, wspieram ważne inicjatywy społeczne. więcej »
leszczyc.e-samorzadowiec.pl, Autor: Mirosławski Zbigniew

To jest przykładowy skrót artykułu, który będzie widoczny w liście stron. więcej »

Przykładowa strona w menu Aktualności

Od dnia dzisiejszego na łamach serwisu rozpoczynam swoją Kampanie Wyborczą Szanowni Wyborcy! Zdecydowałem sie kandydować do Rady Dzielnicy Praga Południe , Komitet Wyborczy SLD ponieważ •potrzebne jest nowe spojrzenie na edukację i wychowanie; •należy zmienić obecne działania społeczne na bardziej skierowane ku rodzinom, zwłaszcza tym wielodzietnym. Wnioskuję z poczynionych obserwacji, iż obecnie rozwój Dzielnicy  jest pojmowany jako zwiększanie i modernizowanie infrastruktury materialnej. Uważam, że najważniejszy jest rozwój społeczności lokalnej, edukacja, pomoc społeczna i socjalna osobom potrzebującym. Dzielnica potrzebuje osoby mogącej wnieść odważną i wizjonerską politykę w istotnych kwestiach społecznych.   więcej »

Mój skrócony Życiorys

Zarys mojego życia w Dzielnicy Praga Południe więcej »

Tytułem wstępu

 Miło mi Państwa powitać na mojej stronie domowej. więcej »

NAJPIĘKNIEJSZE ARIE ŚWIATA W KOBYŁCE!

18 października recital najpiękniejszych arii i piosenek musicalowych , w wykonaniu sopranistki Marty Boberskiej i zespołu Astra Consort! więcej »

MOST PRZEZ WISŁĘ DO KWIDZYNA

MAM PRAWO WIEDZIEĆ Jako jeden z 432 kandydatów na stanowisko samorządowe w Polsce wziąłem udział w ogólnopolskiej akcji Mam Prawo Wiedzieć. Mój kwestionariusz, który przybliży Wam moje zamierzenia jako Radnego przyszłej kadencji znajdziecie wklejając w wyszukiwarkę poniższy link, lub wpisując Grzegorz Wasielewski w wyszukiwarce na stronie www.mamprawowiedziec.pl (zakładka: wybory samorządowe). http://samorzad2010.mamprawowiedziec.pl/profil/Grzegorz+%C5%81ukasz+Wasielewski/90dac9ffb3ed3fd756a6bd3da66b244b8b8f935e/ ***************************************************************** Nie pchając się do grona ojców chrzestnych sukcesu tej inwestycji - zapraszam na forum internetowe www.e-kwidzyn.pl gdzie w dziale chcemy mostu znajdą Państwo moje bieżące informacje i zdjęcia z placu budowy mostu przez Wisłę k. Kwidzyna. Kliknij na "więcej" a dowiesz się o moich działaniach na rzecz budowy mostu przez Wisłę k. Opalenia.         więcej »
grzegorzwasielewski.e-samorzadowiec.pl, Autor: Grzegorz Wasielewski

Kampania samorządowa Prawa i Sprawiedliwości

PiS przedstawiło w sobotę propozycje programowe dla samorządów. Partia chce m.in. powołania samorządowej służby cywilnej i powiatowych rzeczników praw pacjentów. Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas wystąpienia podkreślił, że w Polsce potrzebny jest zrównoważony rozwój i „wyrównywanie szans” różnych regionów.   więcej »

Platforma Obywatelska ucieka PiS

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w pierwszej połowie października, PO mogłaby liczyć na poparcie 46 proc. ankietowanych, którzy chcą wziąć udział w wyborach - wynika z sondażu TNS OBOP. PiS uzyskałby 26 proc. głosów, a SLD - 13 proc. Potencjalna partia Janusza Palikota nie została uwzględniona w badaniu. To kolejne badanie, które wykazało, że Polskie Stronnictwo Ludowe uzyskałoby w wyborach tylko 4 proc. poparcia - poniżej progu wyborczego. Wśród deklarujących zamiar głosowania respondentów, liczba niezdecydowanych na jaką partię głosować wyniosła 21 proc.   więcej »

Kontakt

Zapraszam do zadawania pytań więcej »

Wycieczka do Berlina

 Wycieczka do Berlina więcej »
rosik.e-samorzadowiec.pl, Autor: rosik

Pokaz florystyczny

 W dniu 18 października odbyło się kolejne spotkanie zorganizowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Kisielina, Gabrielę i Mariusza Rosik z cyklu ,,Wieś Kisielińska Babska" więcej »
rosik.e-samorzadowiec.pl, Autor: M.Rosik

DOTRZYMUJEMY OBIETNIC!

Miejsca w żłobkach dla wszystkich chętnych, internetowy dostęp do wyników nauczania dzieci, niskie podatki i budowa lotniska w Zegrzu Pomorskim - takie obietnice złożył w niedzielę kandydat Platformy Obywatelskiej na prezydenta Koszalina Piotr Jedliński. Samorządową kampanię Platforma Obywatelska zainaugurowała w niedzielę w hali Zarządu Obiektów Sportowych w Koszalinie rodzinnym piknikiem pod hasłem "Każdy z nas jest jednym z was". Nazwa imprezy nawiązywała do sposobu prezentacji kandydatów na radnych miasta, którzy przez strój pokazali się od zawodowej lub prywatnej strony. więcej »

Kandydatka na SZÓSTKĘ

Numer 6 w okręgu 3 - kandyduję do Rady Miasta z Forum Samorządowo Ludowego 2010 więcej »

Co nowego? Co dobrego?

Kandydatka na SZÓSTKĘ, czyli nr 6 w okręgu nr 3 więcej »

Strona główna

Kandyduję do Sejmiku Małopolskiego z listy PSL, lista nr 2 pozycja 9. więcej »
leszczyc.e-samorzadowiec.pl, Autor: Mirosławski Zbigniew

Moja działalność

Zapraszam na spotkania autorskie 4.XI o godzinie 17.00 w bibliotece przy ul. Krakowskiej 4 i 18.XI o godz. 15.30 w klubie Nauczyciela przy ul. Piłsudskiego w Tarnowie, podczas spotkania promocja mojej 7 książki pt. Wewnętrznego światła wspólnota. więcej »
leszczyc.e-samorzadowiec.pl, Autor: Mirosławski Zbigniew
«« « 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 » »»
Strona 10 z 13, wyświetlono pozycje od 451 do 500, łącznie pozycji: 608.