Własna strona dla samorządowca na wybory samorządowe

Forum Jak powinna wyglądać dobra strona

Ja zrobić powitanie na stronie?

Użytkownik Wiadomość

gość
data: 2012-07-03 10:54:20
Witam,
taka mała uwaga techniczna. Otóż zauważyliśmy, że niektórzy z Państwa dla swoich aktualności wybierają dział menu Strona Główna zamiast Aktualności.
Otóż Strona Główna jest przeznaczona właśnie na powitanie. Wtedy automatycznie system dołącza zdjęcie.
Zachęcamy do stworzenia wiadomości, która stale będzie na pierwszym miejscu i będzie to powitanie dla osób odwiedzających Państwa stronę.
Zaś dla aktualności prosimy wybierać opcję w menu Aktualności, która również sprawi, że wiadomości pojawią się na stronie głównej. Oczywiście jeśli tylko wcześniej włączyli Państwo moduł aktualności.
Pozdrawiamy


Dodaj post

Nasza społeczność

Imię i nazwisko:
Małgorzta Jarocka
wiek: 45 lat
województwo:
zachodniopomorskie
powiat:
koszaliński
gmina:
Koszalin
Jesteś najważniejszy - to Twój głos decyduje !
Kilka słów o sobie:
Jestem bardzo dobrym organizatorem, potrafię koordynować złożonymi przedsięwzięciami. Zorganizowałam z sukcesem konkurs dotyczący wiedzy zawodowej skierowany do wszystkich pielęgniarek i położnych z terenu byłego województwa koszalińskiego. Z mojej inicjatywy, na podstawie opracowanego przeze mnie pomysłu odbyły się dwie konferencje dla ponad stu uczestników każda. Natomiast szczególnie dumna jestem ze swojej roli w rozwoju Koszalińskiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym, które tworzyłam i którego jestem członkiem.
czytaj więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z informacjami

Telefon:
22 398 23 30

GG: 5515881

Skype: e-samorzadowiec

E-mail:
pomoc@e-samorzadowiec.pl